18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakująca decyzja

Wiadomo, kto zastąpi Paździocha. Szykują się wielkie zmiany

24.02.2021  11:23
Marian Paździoch zostanie zastąpiony
Marian Paździoch zostanie zastąpiony Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Pomimo śmierci dwóch kluczowych aktorów serial "Świat według Kiepskich" będzie kontynuowany. Nowe sezony skupią się głównie na losach Ferdynanda Kiepskiego. Pojawi się również nowy aktor, który zastąpi Mariana Paździocha.

W ostatnich miesiącach odeszło dwóch kluczowych bohaterów „Świata według Kiepskich”. Fani pożegnali serialowego Arnolda Boczka i Mariana Paździocha. Mimo poważnej straty w obsadzie podjęto decyzję o wznowieniu nagrań. Dalsze losy serii najprawdopodobniej będą uzależnione od wyników oglądalności.

Po śmierci Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, kto zastąpi kultowych bohaterów. Twórcy zapowiedzieli, że nie poszukują nowego odtwórcy roli Arnolda Boczka, jednak nie ujawnili planów dotyczących postaci odgrywanej przez Kotysa.

Nowy bohater w "Świecie według Kiepskich"

Jak poinformował "Super Express" fabuła wznowionego serialu skupi się głównie na losach Ferdynanda Kiepskiego. W kamiennicy pojawi się jednak niespodziewany lokator.

Nowym sąsiadem rodziny Kiepskich będzie nieślubny syn Mariana Paździocha, Janusz. W jego rolę wcieli się Sławomir Szczęśniak. Twórcy zadecydowali, że przejmie on mieszkanie po swoim ojcu.

logo Tu się dzieje