18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy serial Netfliksa

Wielka METAMORFOZA Anny Dymnej. Nie do poznania!

04.10.2022  21:23
Anna Dymna w serialu "Wielka woda"
Anna Dymna w serialu "Wielka woda" Fot: WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER, Materiały promocyjne Netflix

5 października premierę będzie miał nowy serial Netfliksa, w którym wystąpi m.in. Anna Dymna. W produkcji pojawia się w niesamowitej charakteryzacji i jest nie do poznania.

Wielka gwiazda polskiego kina, 71-letnia Anna Dymna, pojawi się w nowej produkcji Netfliksa – serialu „Wielka woda”, który w sześciu odcinkach opowie o powodzi tysiąclecia, która dotknęła Wrocław i okolice w 1997 roku. Anna Dymna zagra chorobliwie otyłą osobę, która nie jest w stanie samodzielnie się poruszać, przez co nie może uciec z zalewanego domu. Żeby osiągnąć odpowiedni wygląd, musiała spędzić wiele czasu przy charakteryzacji. Aktorka jest w serialu niemal nie do poznania.

Wielka woda” - szczegóły serialu

Poza Anną Dymną w serialu występują m.in. Agnieszka Żulewska, Ireneusz Czop czy Tomasz Schuchardt. W produkcji pojawi się też zmarły niedawno Jerzy Trela. Autorka serialu, Anna Kępińska, stwierdziła, że powódź będzie jedynie tłem dla wydarzeń. Fabuła poruszy bowiem kwestie uniwersalne – konflikt między pokoleniami, między wsią a miastem, czy pomiędzy jednostką a grupą. Mowa będzie także o solidarności i potrzebie działania.

To było wyjątkowe. Z dnia na dzień zwykłą codzienność zastąpiła walka z żywiołem, a z tłumu wyłonili się zaufani liderzy. Powódź jest dla nas tylko tłem tej opowieści i katalizatorem zdarzeń – powiedziała Anna Kępińska.

Anna Dymna w serialu "Wielka woda"
Anna Dymna w serialu "Wielka woda" Fot: Materiały promocyjne Netflix
Czytaj także