18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Wielka TRANSFORMACJA Moniki Miller. Co na to dziadek?

20.08.2021  16:28
Monika Miller przeszła metamorfozę
Monika Miller przeszła metamorfozę Fot: VIPHOTO/East News

Monika Miller jest kolorowym ptakiem rodziny byłego premiera — Leszka Millera. Dziadek uwielbia swoją wnuczkę i akceptuje wszystkie jej metamorfozy. Ta aktualna ma szansę stać się jego ulubioną.

Monika Miller, znana wnuczka Leszka Millera, postanowiła pokazać, że nie tylko kontrowersją młody człowiek żyje. Chociaż dziewczyna ma na co dzień wyjątkowo kolorowy wizerunek, teraz zdecydowała się na zaskakującą metamorfozę. Czy spodoba się dziadkowi?

Monika Miller postawiła na zmiany

Monika Miller od lat istnieje w świadomości ludzi śledzących show-biznes. Wnuczka Leszka Millera brała m.in. udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie kibicował jej najwierniejszy fan — dziadek. Monika jest od stóp do głów pokryta tatuażami, a ostatnio miała na głowie także dredy. Teraz jednak postanowiła wrócić do znacznie bardziej klasycznego wyglądu i przeszła metamorfozę. Co prawda nie usunęła tatuaży, ale jej włosy prezentują się zupełnie inaczej.

Lubię gdy w życiu dużo się dzieje, lubię też zmiany. Kochałam dredy, ale teraz trochę powrotu do klasyki

- czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie.

Monika Miller jest teraz znowu gładkowłosą blondynką. Dziadek z pewnością pochwali taki powrót do klasyki - nowe wydanie ukochanej wnuczki bardzo przypadnie mu do gustu, możemy się założyć. 

Monika musiała się nieźle poświęcić, by doprowadzić włosy do takiego stanu. "Mam nadzieję, że nie widać tego, że spałam dzisiaj 2 godziny. Do nocy sesja, a od samego rana rozplątywanie dredów" - wyznała celebrytka.

Podoba Wam się nowe wydanie Moniki?