18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza w TVN. Fani we łzach

Wielka gwiazda odchodzi z "Na Wspólnej"

Wojciech Kozicki
24.03.2021  13:59
Fidusiewicz kończy z "Na Wspólnej". Jak zniknie Maks Brzozowski?
Fidusiewicz kończy z "Na Wspólnej". Jak zniknie Maks Brzozowski? Fot: Justyna ROJEK/East News

Wkrótce nowe odcinki serialu „Na Wspólnej” bez słynnego aktora! Adam Fidusiewicz po latach REZYGNUJE i odchodzi z kultowej produkcji TVN. Wielka kariera w Hollywood wygrała z wiernością rodzimej produkcji. Czy fani mu przebaczą? Czy serial bez Maksa Brzozowskiego ma jeszcze sens?

Fani serialu „Na Wspólnej” we łzach! Maks Brzozowski zniknie z ich ukochanej produkcji TVN. Uwielbiany Adam Fidusiewicz po niemal 20 latach w serialu, wybrał zagraniczną karierę. Jak ujawnia Super Express, dostał angaż w amerykańskiej produkcji „Jack Ryan”. W tym samym szpiegowskim serialu zagra też Daniel Olbrychski.

Fidusiewicz kończy z "Na Wspólnej". Jak zniknie Maks Brzozowski?

Se.pl dowiedział, że się że Fidusiewicz i Olbrychski będą grali tę samą postać z Europy Środkowej. Fidusiewicz wcieli się w jego młodszą odsłonę, a Olbrychski sportretuje jego dojrzałe wcielenie. Osoba z otoczenia gwiazdorów ujawniła również, że obaj polscy aktorzy mogą liczyć na wysokie HOLLYWOODZKIE STAWKI.

Media ujawniły, że zdjęcia do serialu „Jack Ryan” kręcone są w Budapeszcie. Od polskich aktorów wymagana jest perfekcyjna znajomość języka angielskiego.

O tym, że Olbrychski zagra ze wspomnianym serialu, poinformowała oficjalnie jego żona Krystyna Demska-Olbrychska na Facebooku.

Od kilku dni w Budapeszcie gdzie Paramount umieścił produkcję serialu „Jack Ryan” wg Toma Clansy. Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nic nierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku. To już trzeci sezon „Jacka Ryana”, którego dwie pierwsze serie prezentowane na platformie Amazona cieszyły się dużym uznaniem. Trzecia seria ma 8 odcinków, Daniel gra w sześciu. W dwóch pierwszych pojawia się symbolicznie. W czterech kolejnych gra już główną rolę. Rolę tytułową gra John Krasinski. Obok niego Wendell Pierce i urocza Niemka Nina Hoss. Radość z pracy miesza się jednak z wrażeniami ze stolicy Węgier, a te wrażenia nie są niestety przyjemne. Budapeszt zawsze kojarzył mi się z piękną architekturą, urokiem, fantastycznym klimatem i radosnymi ludźmi. Jeszcze w czasach – pisze na Facebooku Krystyna Demska-Olbrychska.

Czytaj także
Przeczytaj więcej