18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobra zmiana?

Wielka metamorfoza Cezarego Żaka. Nikt go nie pozna!

16.06.2021  09:24
Cezary Żak przeszedł wielką przemianę
Cezary Żak przeszedł wielką przemianę Fot: TRICOLORS/East News

Cezary Żak przez lata telewizyjnej kariery kilkukrotnie zmieniał swój wygląd, a do jego największej przemiany przyczyniła się dieta, dzięki której schudł prawie 30 kilogramów. Ostatnio gwiazdor "Rancza" ponownie zaskoczył fanów.

Cezary Żak to jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Gwiazdor przez lata telewizyjnej kariery przeszedł kilka wizerunkowych przemian, lecz nigdy nie zaliczał się do osób, które uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem. Jego ostatnia metamorfoza tym bardziej zaskoczyła fanów.

Cezary Żak przeszedł metamorfozę

Żona Cezarego Żaka opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem. Na fotografii widać, że aktor podczas pandemii przeszedł sporą przemianę wizerunkową. Fani pierwszy raz zobaczyli go z gęstym, lekko siwiejącym zarostem.

Internauci chętnie komentują nowy wygląd Żaka, choć część z nich przyznaje, że trudno przyzwyczaić się do jego odświeżonego imagu.

Pozdrawiam ulubioną parę aktorską. Jesteście  fantastyczni. Tylko do pana brody nie mogę się przyzwyczaić... - napisał jeden z internautów.
Pięknie razem wyglądacie. Tylko Pan Czarek tak trochę w tej brodzie jakby to nie On - komentuje inny obserwator.

Podobnego zdania jest Katarzyna Żak, która nie ukrywa, że trudno przywyknąć do nowego wyglądu męża. Broda to był zły wybór?

Czytaj także