18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

serce w kawałkach

Wielka miłość wygasła! Kossakowski rozstał się z Wojciechowską

15.07.2021  13:11
Doniesienia o rostaniu zaskoczyły fanów
Doniesienia o rostaniu zaskoczyły fanów Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przetrwał zaledwie dziewięć miesięcy. Smutną informację o rozpadzie małżeństwa potwierdziła dziennikarka na swoim Instagramie.

W październiku 2020 roku wszystkie media obiegła informacja o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Dziennikarz opublikował w sieci zdjęcie z wyjątkowej uroczystości, a fani niemal nie oszaleli z zachwytu. Para unikała rozmów o życiu prywatnym, przez co nikt nie wiedział nawet o zaręczynach.Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo.

Według nieoficjalnych doniesień gwiazdor programu "Down the road" wyprowadził się od żony już po trzech miesiącach od zawarcia ślubu. Internauci zwracali również uwagę na to, że Kossakowski przestał nosić obrączkę.

Wojciechowska potwierdziła rozstanie

Podróżnicy oficjalnie nie skomentowali doniesień na temat rozstania, choć zasugerował to instagramowy komentarz. Jedna z internautek napisała pod zdjęciem Wojciechowskiej "Czyli małżeństwo nic nie znaczy...", na co dziennikarka odpowiedziała w dość zaskakujący sposób.

Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety - stwierdziła Martyna.

Komentarz Martyny Wojciechowskiej wywołał w Internecie burzę, lecz jak na razie Kossakowski milczy w tej sprawie. Fani nadal mają nadzieję, że miłość zwycięży, a podróżnicy wkrótce do siebie wrócą.

logo Tu się dzieje