18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spodziewaliście się?

Wielka tajemnica Jolanty Kwaśniewskiej wyszła na jaw

31.05.2021  07:53
Jolanta Kwaśniewska i jej wykształcenie
Jolanta Kwaśniewska i jej wykształcenie Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najbardziej uwielbianych byłych pierwszych dam w historii Polski. Kobieta ma jednak pewną tajemnicę, o której niewiele osób wie. Jakie jest wykształcenie małżonki Aleksandra Kwaśniewskiego? Przekonajcie się sami!

Jolanta Kwaśniewska, uchodząca w Polsce za symbol klasy i stylu, jest niezmiennie uwielbiana od lat. Żona dawnego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego niewiele mówi jednak o samej sobie lub własnym życiu prywatnym.

Jak się okazuje - dawna pierwsza dama odebrała niesamowicie staranne wykształcenie, o którym obecnie wielu rodziców marzy, by ich dzieci poświęciły swój czas na przyswojenie takiej edukacji. Można jej jedynie pozazdrościć wytrwałości i samozaparcia. Z takim zapleczem zdecydowanie sprawdziłaby się na stanowisku głowy państwa - swego czasu Polacy mieli nadzieję, że faktycznie wystartuje ona w wyborach.

Jolanta Kwaśniewska ma świetne wykształcenie

Jolanta Kwaśniewska jest rodowitą Gdańszanką i tam właśnie się edukowała. Po ukończeniu IX LO zdecydowała się złożyć papiery na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Oczywiście, została przyjęta bez problemu na wymarzony kierunek studiów.

W ogóle powiedzieć można, że Jolanta Kwaśniewska jest kobietą sukcesu. Jeszcze zanim została pierwszą damą, robiła zawrotną karierę zawodową. Prowadziła własną agencję nieruchomości Royal Wilanów. Zrezygnowała z pracy na czas objęcia przez jej męża urzędu prezydenta, ale później wróciła do dawnego zajęcia.

Nic dziwnego, że z taką klasą i zacięciem zawodowym - wciąż cieszy się ogromną sympatią ze strony swoich rodaków. Zgodnie z wynikami sondażu, przeprowadzonego w maju ubiegłego roku przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS), za najlepszą pierwszą damę uważa ją aż 48,1 proc. respondentów.

Czytaj także