18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ups!

Skandaliczna wpadka w TVP! Kurski będzie wściekły

01.08.2021  11:00
Wielka wpadka w TVP
Wielka wpadka w TVP Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Relacje na żywo zawsze wiążą się ze sporym ryzykiem. Na własnej skórze doświadczyli tego dziennikarze TVP3. Podczas jednej z transmisji przed kamerą stanął kibic i poinformował, co sądzi o PiS, TVP oraz "Jarku".

W czwartek piłkarze Pogoni Szczecin zakończyli rywalizację o udział w Lidze Konferencji, przegrywając na wyjeździe z NK Osijek. Spotkanie rozegrano w Chorwacji, zatem większość Polaków wspierała klub przed telewizorami. TVP3 postanowiła pokazać emocje podczas meczu, wysyłając do jednego z barów dziennikarza Przemysława Plecana.

Kibic podsumował PiS

Chwilę po wejściu na antenę obok pracownika TVP pojawił się lekko podchmielony mężczyzna. Gdy reporter pochwalił atmosferę podczas meczu z ust kibica padły słowa "J**ać Jarka" oraz "J**ać PiS".

Dziennikarz próbował wypchnąć wulgarnego kibica z kadru i opanować sytuację, ale zakończyło się to niepowodzeniem. Po kolejnych ostrych słowach kierowanych w stronę rządu oraz TVP, studio przerwało transmisję.

Bardzo niepożądane emocje podczas wejścia naszego kolegi - podsumowała prowadząca program.

W studiu zapanowała niezręczna cisza, a prezenterka nie ukrywała zniesmaczenia całą sytuacją. Kilka minut później prowadząca próbowała ponownie połączyć się z Przemysławem Plecanem, ale ostatecznie z tego zrezygnowano.

Czytaj także
Przeczytaj więcej