18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Wielka żałoba w TVP. "Będzie nam Ciebie brakować"

29.04.2021  11:45
Żałoba w Telewizji Polskiej
Żałoba w Telewizji Polskiej Fot: boomkee2532/Shutterstock

Tomasz Wolny opublikował w mediach społecznościowych wzruszający wpis. Dziennikarz pożegnał członkinię ekipy "Pytania na śniadanie". 53-latka przegrała walkę z COVID-19.

Katarzyna Papiernik zmarła w wieku 53 lat. Przez lata pracowała z ekipą "Pytania na śniadanie", odpowiadając za stroje prezenterów. Odeszła po ciężkiej walce z COVID-19.

Pierwszy o śmierci koleżanki z pracy poinformował Tomasz Kammel. Gwiazdor TVP opublikował zdjęcie wykonane w punkcie szczepień, wyjaśniając, że zrobił to "dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, przekochanej garderobianej z "Pytanie na śniadanie", która zmarła na COVID".

Katarzyna Papiernik nie żyje

W środę wzruszający wpis, poświęcony Katarzynie Papiernik opublikował Tomasz Wolny na swoim instagramowym profilu.

Czas przeszły z trudem przechodzi przez gardło. Kasia była dla nas uosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody. Zawsze pomocna, staranna, opiekuńcza… I nagle te kilka kroków z garderoby do studia stało się tak trudne, bo Kasi z nami nie ma… choć tak bardzo walczyła, żeby być… Widocznie w tej niebiańskiej garderobie, potrzebny był kolejny Anioł… I choć z całego serca w to wierzymy i o to się modlimy, to łącząc się w bólu z Jej wspaniałą Rodziną… po ludzku serce pęka i bardzo, nasza Kasiu, będzie nam Ciebie brakować… - napisał Wolny.

Pożegnalny materiał, który pojawił się na profilu Wolnego, wyemitowała także Telewizja Polska.

Czytaj także
Przeczytaj więcej