18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Wielki strach, pilna operacja. Ciężki stan gwiazdora Top Model

25.08.2021  17:37
Gwiazdor Top Model był operowany
Gwiazdor Top Model był operowany Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Michał Baryza znany z programów Top Model i Ninja Warrior miał straszny wypadek. Gwiazdor informował o wielkim strachu, a chwilę później trafił na stół operacyjny. Co takiego mu się przytrafiło?

Michał Baryza był swego czasu jednym z faworytów znanego i lubianego programu TVN — Top Model. Potem młody mężczyzna skupił się na karierze sportowca i wziął jeszcze udział w nagraniach Ninja Warrior. Niestety, kiedy przygotowywał się do zawodów, zdarzył się bardzo poważny wypadek. Celebryta pilnie trafił na stół operacyjny.

Gwiazdor Top Model trafił na stół operacyjny

Operacja to zdecydowanie jedno z tych przeżyć, których wolelibyśmy sobie oszczędzić. Michał Baryza przekonał się o tym na własnej skórze. O wszystkim informował swoich fanów za pośrednictwem Facebooka.

"To są właśnie te momenty, przez które chcąc nie chcąc, trzeba się zatrzymać. Szykując się do zawodów @ninjawarriorpolska wystrzeliła mi przepuklina pachwinowa. Sport, nikt tego nie chciał. Wrócę silniejszy, zawsze sobie to powtarzam" - pisał rozemocjonowany Baryza.

Teraz niestety czas trafić na stół operacyjny. Mimo że jestem dużym chłopcem to boje się operacji, boje się obudzić już po, boje się igieł przede wszystkim. Wśród swoich podopiecznych mam wielkich wojowników, którzy w szpitalach spędzili mnóstwo czasu. Słyszałem w ostatnim czasie: „Pan się nie boi, wszystko będzie dobrze!” Wierzę Wam na słowo chłopaki. Do zobaczenia po przebudzeniu

- żegnał się z fanami na moment przed zabiegiem.

Mamy nadzieję, że niedoszły model faktycznie po operacji będzie jeszcze silniejszy niż przed. Tego mu z całego serca życzymy!