18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudy życia

Wielkie tragedie Halinki z Kiepskich. Teraz jeszcze koniec serialu...

01.06.2022  18:44
Wielkie tragedie życiowe Halinki z Kiepskich
Wielkie tragedie życiowe Halinki z Kiepskich Fot: MILOSZ POLOCH/REPORTER

Życie nie oszczędzało Marzeny Kipiel-Sztuki. Serialowa Halinka z Kiepskich przeżyła tyle tragedii, że niektórzy cały życie nie mają podobnych zdarzeń. Teraz do wszystkiego dołożył się jeszcze koniec emisji kultowego serialu Polsatu.

Los zdecydowanie nie był łaskawy dla Marzeny Kipiel-Sztuki. Znana jest nam doskonale z serialu Świat według Kiepskich, w którym odgrywa rolę Halinki Kiepskiej, żony Ferdynanda. Prywatnie aktorka zupełnie nie miała szczęścia.

Dramaty w życiu Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła prawdziwe tragedie. Pierwszym dramatem było to, że jej ukochana mama zmarła na raka. Później umarli jej ukochani mężczyźni.

Pierwszy mąż aktorki - Konrad Sztuka, który był reżyserem i producentem - podobnie jak jej matka, przegrał walkę z rakiem. Możemy tylko sobie wyobrażać, jakie traumy do niej wtedy wróciły. 

Świat według Kiepskich miał jej przynieść szczęście

Później wydawało się, że to właśnie Świat według Kiepskich przyniesie jej szczęście. To na planie tego serialu poznała swojego kolejnego ukochanego - Mariusza Piesiewicza. Niestety, mężczyzna również zmarł nagle i Kipiel-Sztuka została sama.

Potem zmarł jej kolejny mąż, Przemysław Buksakowski, który miał problemy z alkoholem.

Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie - opowiadała potem artystka.

Aktualnie nie wiadomo nic o tym, żeby artystka układała sobie z kimś życie. Życzymy szczęścia, wydaje się bowiem, że limit nieszczęść już powinien się w jej przypadku wyczerpać.

Czytaj także