18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy zmieszczą się na twarzy?

Wielkousta dama. Powiększała je 15 razy i nie zamierza przestać

23.09.2019  15:15
Wielkousta dama. Powiększała je 15 razy i nie zamierza przestać
Wielkousta dama. Powiększała je 15 razy i nie zamierza przestać Fot: Instagram/andrea.andrea345

Andrea Ivanova przeszła już 15 zabiegów z kwasem hialuronowym i to dla niej wciąż mało. Dziewczyna chcę mieć największe usta na świecie. 

Żałujemy bardzo, że nie da się powiększyć mózgu. Jednakże, zawsze można w to miejsce powiększyć coś innego, co znajduje się na głowie - np. usta. 22-letnia studentka z Bułgarii właśnie na tym skupiła całą swoją uwagę.

Gigantyczne usta studentki

Andrea Ivanova ma jedno, proste marzenie - stać się posiadaczką największych ust na świecie. Jest tego bliska - przeszła już 15 zabiegów polegających na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w usta i nie zamierza na tym poprzestać.

Widok jej "dzieła" większość osób zdecydowanie przerazi. Jednakże Andrea jest wyraźnie dumna z tego, co zrobiła. Jak sama twierdzi, dostaje również wiele komplementów. 

Dostaję tysiące wiadomości z całego świata z komplementami dotyczącymi moich ust i wyglądu. Są także negatywne komentarze, choć te najczęściej dostaje od kobiet. Uważam, że każdy ma prawo do decydowania o sobie i o tym, jak chce wyglądać - mówi Andrea.

Dziewczyna twierdzi również, że nie liczyła, ile wydała dotychczas na swoje usta. 

Napisalibyście jej jakiś komplement? 

logo Tu się dzieje