18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Umowa rozwiązana. Amen

Hop, hop,hop! Najman opuści Wieluń w podskokach [WIDEO]

28.01.2022  19:51
Wieluń rezygnuje z MMA VIP. Stanowski pozamiatał Najmana jak kurz
Wieluń rezygnuje z MMA VIP. Stanowski pozamiatał Najmana jak kurz Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Pojedynek Marcin Najman vs. Krzysztof Stanowski (Kanał Sportowy) i kolejna runda przegrana przez El Testosterona. Wieluń wycofa się z gali MMA-VIP 4 promowanej przesz szefa mafii pruszkowskiej Słowika. Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa najwyraźniej podkulił ogon, bo właśnie poinformował o zerwaniu umowy.

Krzysztof Stanowski w Wieluniu pokonał Marcina Najmana przez nokaut. PAP i portal „Kulisy powiatu” donoszą, że Marcin Najman najwyraźniej musi szukać nowego miejsca na organizację gali MMA-VIP-4, ponieważ burmistrz Paweł Okrasa wycofa się z umowy z federacją. Gala pod mecenatem przez byłego szefa pruszkowskiej mafii Andrzeja Zielińskiego ps. Słowik oburzyła nie tylko mieszkańców. Interweniował wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński i ostrzegał, że "niedopuszczalnym jest czynienie z przestępstwa cnoty, a z przestępcy fajnego bohatera, a z takim przypadkiem mamy do czynienia w ramach gali MMA w Wieluniu".

Burmistrz Wielunia się przestraszył? Porażka Najmana i MMA-VIP

Jak pisze Radio ZET, wojewoda zagroził burmistrzowi uruchomieniem nadzoru prawnego nad samorządem. Paweł Okrasa najwyraźniej najadł się strachu, bo już zapowiedział, że umowa z federacją Marcina Najmana może zostać rozwiązana jeszcze w piątek z korzyścią dla obu stron. Dodał, że w mediach społecznościowych uderza w niego fala agresji, która zagraża bezpieczeństwu jego rodziny.

Wieluń rozwiązuje umowę z Najmanem. MMA-VIP 4 nie będzie? [WIDEO]

Jeżeli władze miasta nie pojmą wyłożonych argumentów, będę podejmował kroki prawne. Proszę nie zmuszać mnie do uruchomienia nadzoru prawnego nad samorządem – zapowiedział Bocheński.

W końcu DECYZJA ZAPADŁA! Burmistrz Pawał Okrasa potwierdził, że o rozwiązanie umowy na wynajęcie hali WOSIR na organizację gali za porozumieniem stron.

Gdzie Marcin Najman zorganizuje galę MMA-VIP 4? Jak na razie, chociaż jeszcze nie stanął na ringu, już dostał srogie wciry. Jego zachowanie i wypowiedzi podczas wizyty w Wieluniu spotkały się z bezlitosną krytyką internautów.

A MOŻE Andrzej Z. czyli Słowik pomoże znaleźć Najmanowi miejsca na zorganizowanie gali? Na pewno mógłby uruchomić swoje znajomości z czasów kierowania mafią, a znajomi na pewno udostępniliby kilka ciekawych miejsc. Misiek z Nadarzyna, czyli były gangster, z którym ma się bić Najman, też mógłby zapewne pomóc.

logo Tu się dzieje