18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widzowie pękną ze śmiechu?

Wiemy kto zastąpi Hołownię w MAM TALENT!

Wojciech Kozicki
01.06.2021  20:48
Wiemy kto zastąpi hołownię w MAM TALENT! Odpadła Kurdej-Szatan!
Wiemy kto zastąpi hołownię w MAM TALENT! Odpadła Kurdej-Szatan! Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Nowa edycja „Mam talent!” już wkrótce, ruszają castingi. Jednak kto zastąpi Szymona Hołownię w show TVN? Okazuje się, że co prawda Barbara Kurdej-Szatan poległa na zdjęciach próbnych, to Marcin Prokop ma już nowego partnera. Został nim komik Michał Kempa.

Szymon Hołownia postanowił sprawdzić, czy ma talent do polityki i roni łzy nad Konstytucją. Tymczasem zbliża się nowa edycja „Mam talent!”, a Marcin Prokop na scenie potrzebuje wsparcia. Stacja TVN wreszcie rozwiązała ten problem. Nie wypaliła Basia Kurdej-Szatan, poległ Filip Chajzer, a finalnie fuchę dostał komik i stand-uper Michał Kempa.

Kempa zamiast Hołowni w Mam Talent!

Jak ujawnia Pudelek, powołując się na osobę z produkcji show, marzeniem Edwarda Miszczaka była Basia Kurdej-Szatan. Okazało się jednak na zdjęciach próbnych, że jeśli blondynka z reklamy Play nie ma tekstu na kartce, to nie daje sobie rady.

Zdjęcia próbne okazały się katastrofą. Wszystkim nam się wydawało, że Basia się sprawdzi i tym samym będziemy mogli spełnić marzenie szefa, by ją zatrudnić. Niestety, jeśli ktoś nie napisze Basi tekstu, to trudno przetrwać jej występ na scenie... Jej entuzjazm i śmiech nie wystarczą. Jest dobrą aktorką, ale gorzej szło jej na polu improwizacji, a tego wymaga prowadzenie takiego programu jak "Mam talent!" - donosi informator Pudelka.

Brany pod uwagę był podobno Filip Chajzer. Okazało się jednak, że budzi zbyt wiele negatywnych emocji. Tym samym do akcji wkroczył komik Michał Kempa. Jak jednak jego specyficzne poczucie humoru wpasuje się w familijny format jakim jest „Mam talent!”?

Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie – ujawnia informator Pudelka.

Michał Kempa u Kuby Wojewódzkiego

Michał Kempa - III wojna światowa

logo Tu się dzieje