18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cmoka i ciumka swoją psiapsi

Wieniawa zrobiła TO z kobietą! Pieprznie przed kamerą

14.02.2022  14:15
Wieniawa figluje z psiapsiółką. Co na to chłopak?
Wieniawa figluje z psiapsiółką. Co na to chłopak? Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa znowu sprawiła, że Polacy nie zasną i czekają ich stosunkowo udane noce. Jej najnowszy teledysk "Rozkosz" tak rozpala wyobraźnię i rozpętuje burzę hormonów, że pod niejedną kołdrą w Polsce się zakotłuje. Aktorka w klipie wzięła udział w scenach erotycznych z kobietą. Cmok cmok ciumk ciumk z przedstawicielką tej samej płci wywoła skandal? W rozmowie z Pudelkiem opowiedziała o zbliżeniu damsko-damskim…

Marzy wam się rozkosz z Julią Wieniawą? Teraz to MOŻLIWE! Artystka postanowiła spełnić filuterne fantazje swoich fanów i opublikowała najnowszy singiel wraz z teledyskiem. Może i piosenkę „Rozkosz” zapomnicie jeszcze zanim skończycie jej słuchać, ale teledysk zostanie z wami forever ever. Seksowna Wieniawa wije się w klipie jak dziki wąż i namiętnie całuje się z dziewczyną. Do tego zawodzi namiętnie niczym Sanah i Sarsa, czasem uwodzicielsko huczy niczym sowa. To będzie hit!

Wieniawa i pocałunek  z dziewczyną. „Rozkosz” to już erotyk?

Pudelek zapytał aktorkę o pikantne sceny w teledysku wypuszczonym z okazji walentynek. Wieniawa nie chce za wiele tłumaczyć, aby pozostawić fanom pole do interpretacji. Ujawniła jednak, że dziewczyna, która dostąpiła zaszczytu zetknięcia się z jej ustami, to jej przyjaciółka. Z psiapsiółką zbliżenia wchodzą lepiej?

Jest to odważna forma i ten klip jest dość abstrakcyjny, ale nie chcę go tłumaczyć, bo pewnych rzeczy nie trzeba tłumaczyć. Niech każdy to interpretuje po swojemu. W klipie gra moja przyjaciółka, bo stwierdziłam, że z nią będzie mi łatwiej niż z jakąś obcą mi osobą. To wydaje się takie kontrowersyjne, ale ja po prostu stwierdziłam, kurczę, śpiewam o miłości, czy miłość zawsze musi być damsko-męska? No nie. Miłość to jest miłość i tyle – ujawniła Wieniawa. (Pudelek)

Za muzykę do "Rozkoszy" odpowiada Kuba Karaś. Piosenka zapowiada nadchodzący album Wieniawy. Czy płytowy debiut 23-latki będzie utrzymany w podobnym erotycznym tonie? Jeśli tak, to zapowiada się prawdziwe muzyczne „365 dni”!

Julia Wieniawa - Rozkosz (Official Video)

Czytaj także