18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dorwała się do ogiera

Wieniawa cmoka konia Oświecińskiego. "Była przygoda"

Wojciech Kozicki
23.04.2020  16:09
Julia Wieniawa i Tomasz Oświeciński ujeżdżają na Instagramie
Julia Wieniawa i Tomasz Oświeciński ujeżdżają na Instagramie Fot: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa na wolności? Koronawirus nie odpuszcza, ale rząd poluzował obecne zakazy i restrykcje. Gwiazda serialu „Zawsze Warto” skorzystała z powiewu wolności i od razu Z KOPYTA ruszyła do lasu!

Kariera Julii Wieniawy ostro galopuje nawet gdy w Polsce obowiązuje kwarantanna z powodu koronawirusa. Młoda aktorka szaleje na Instagramie i nie da się zrzucić z siodła popularności. Tym razem pokazała zdjęcia i wideo z wypadu do lasu. Nie była tam jednak sama, bo towarzyszyli jej Tomasz Oświeciński i koń.

Wiewania przyznała, że leśna trasa nie była lekka i prawie spadła z konia. Jak dodał Oświeciński, „była mała przygoda, ale Julka opanowała”. Stwierdził również, że aktorka jest super jeźdźcem. Trzeba przyznać, że umie trzymać nerwy na wodzy.

Okazuje się, że Julia Wieniawa uwielbia konie. Czy zamierza związać się z jakimś niezłym ogierem na stałe?

Moja miłość i pasja. Marzenie z dzieciństwa - mieć własnego konia. Muszę je wreszcie zrealizować, bo naprawdę kocham te zwierzęta. Przebywanie z nimi daje mi ogromny wewnętrzny spokój – napisała Wieniawa na Instagramie.

Przeczytaj więcej
Komentarze