18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jej przepis na bycie szoking hot

Dlaczego Wieniawa to najpiękniejsza Polka w Polsce? Ujawniła sekret

19.04.2022  15:51
Julia Wieniawa i jej cudowna dieta. Uczy Polki jak dbać o płaski brzuch
Julia Wieniawa i jej cudowna dieta. Uczy Polki jak dbać o płaski brzuch Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa to obecnie symbol kobiecości w Polsce. To bez wątpienia najpiękniejsza polska aktorka, influencerka i wokalistka. Jak udaje jej się utrzymać tak doskonałą figurę? „Wieniawka” ujawniał, że jej sekretem jest popularna dieta IF (Intermittent Fasting).

Dlaczego Julia Wieniawa jest tak piękna, smukła i gibka? Artystka ujawniła podczas Q&A na Instagramie, że sekretem jest popularna dieta. Wyjaśniła Polkom jak dbać o figurę, by sięgnąć ideału tak jak ona. Okazuje się, że to całkiem proste!

Dieta cud - woda, seks i głód?

Okazuje się, że Julia Wieniawa stosuje dietę IF (Intermittent Fasting), która ostatnio stała się bardzo popularna. Gwiazda praktykuje tzw. „post przerywany”. Jak w takim razie organizuje swój dzień i posiłki, by przestrzegać diety?

Staram się jeść 3 razy dziennie przez 8 godzin, a następnie trzymam okienko żywnościowe przez 16 godzin. Intermittent Fasting to w moim przypadku najbardziej skuteczna dieta, jaką stosowałam w życiu. Ale oczywiście każdy ma inaczej – ujawniła Wieniawa na Instagramie.

Zjawiskowa celebrytka wyjaśniła, że zdrowo się odżywia i codziennie dostarcza organizmowi mniej więcej 1500-1700 kalorii. Nie ma oczywiście mowy o fast foodach. Konieczne jest ograniczenie pieczywa i picie wyłącznie mleka roślinnego. Poza tym, Wieniawa codziennie przed śniadaniem pije ciepłą wodę z cytryną lub szota wody z cytryną, imbirem, kurkumą i pieprzem cayenne. Z kolei po posiłku sięga po matchę na mleku owsianym. Ostatnio uprawia też poranną jogę.

Sądząc po gorących zdjęciach Wieniawy i jej ukochanego Nikodema Rozbickiego z wakacji, to spalają też sporo kalorii w bardzo przyjemny sposób…