18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest u niej na spalonym

Wieniawa i romans z gwiazdą Euro 2020? Piłkarz dostał kosza

Wojciech Kozicki
22.06.2021  09:33
Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz? Piłkarz dostał kosza
Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz? Piłkarz dostał kosza Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Julia Wieniawa na brak amantów, absztyfikantów i adoratorów nie narzeka. Okazuje się, że jednym z nich był reprezentant Polski na Euro 2020 Tymoteusz Puchacz. Dlaczego aktorka-celebrytka odrzuciła jego umizgi?

Czy Julia Wieniawa  mogła zostać jedną z WAGs? Okazuje się, że chciał ją sobie przygruchać Puchacz, czyli słynny polski piłkarz. Obrońca Lecha Poznań, który w kolejnym sezonie zasili szeregi niemieckiego Unione Berlin, miał usilnie zabiegać o względy seksownej celebrytki, co właśnie ujawnił Pudelek. Portal przypomina, że w maju 2020 sportowiec nagrał własną zwrotkę w ramach #Hot16Challenge, nominując właśnie Wieniawę.

Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz - czy ten romans był możliwy?

Na tym jednak nie koniec, bo Tymoteusz Puchacz w programie „Hejt Park” w rozmowie z Michałem Polem nie ukrywał, że chciałby poznać Wieniawę. Komentował też zdjęcia Wieniawy na Instagramie, a także wyraźnie kibicował jej podczas „Tańca z gwiazdami”.

Jestem wielkim fanem, śledzę ją w mediach, muzycznie, aktorsko. Także z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Też chciałbym wiedzieć, co u niej słychać, może się kiedyś dowiem, żywię taką szczerą nadzieję – powiedział Puchacz w Hejt Parku.

To wciąż nie wszystko. Jak przypomina Pudelek, fani sportowca i celebrytki w internecie zaczęli namawiać go, by zaprosił aktorkę na randkę. Do zamieszania odniósł się także Mateusz Borek, który niedawno powiedział, że „Puchacz czeka na powołanie do reprezentacji jak na Julię Wieniawę”.

Z czasem o zalotach Puchacza zrobiło się na tyle głośno, że na początku 2021 jedna z firm bukmacherskich zachęcała do obstawiania w zakładach, czy piłkarz i aktorka się zaręczą... – przypomina Pudelek.

Niestety, nic z tego romansu nie będzie. Wieniawa przecież publicznie okazuje miłość Nikodemowi Rozbickiemu na Instagramie. W końcu postanowiła zdecydowanie uciąć próbę zeswatanie jej z Puchaczem.

Dajcie już z tym spokój... Ile można?! - odpisała w końcu Wieniawa.

Tymoteusz Puchacz - lepiej żartuje, niż gra w piłkę?

Czytaj także