18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bieda zajrzała w oczy?

Wieniawa kupiła mieszkanie. Nie osiądzie w nim przez zwolnienie z TVP?

24.02.2020  14:57
Wieniawa kupiła mieszkanie. Nie osiądzie w nim przez zwolnienie z TVP?
Wieniawa kupiła mieszkanie. Nie osiądzie w nim przez zwolnienie z TVP? Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa niedawno zainwestowała w swoją przyszłość i kupiła bardzo ekskluzywne mieszkanie. Sama w nim jednak nie osiądzie - czyżby powodem było zwolnienie z TVP? 

Julia Wieniawa całkiem niedawno dokonała zakupu mieszkania. Zamożna młoda aktorka dorobiła się głównie na Rodzince.pl, którą właśnie TVP zdjęło z anteny. Teraz gwiazda zatańczy w Tańcu z Gwiazdami za bardzo wysoką stawkę. Może jej to jednak nie wystarczyć.

Nie od dziś wiadomo, że "dorobienie się" to połowa sukcesu. Najważniejsze jest to, czy człowiek potrafi potem swój dobytek utrzymać. Julia Wieniawa przez lata nie musiała się martwić o pieniądze, bowiem miała stały dochód z TVP. Teraz się to jednak skończy.

Julia Wieniawa wynajmie mieszkanie

Prawie wszyscy aktorzy Rodzinki.pl dali wyraz swej rozpaczy w mediach społecznościowych, kiedy tylko telewizja Jacka Kurskiego ogłosiła tę decyzję. Wśród rozczarowanych była również Julia, na której spoczywa teraz duża presja, by jak najdłużej nie odpaść z Tańca z Gwiazdami.

Szybko jednak młoda aktorka wpadła na pomysł uzyskania nowego źródła stałego dochodu - będzie wynajmować swoje mieszkanie. 

Właśnie jestem w swoim drugim mieszkaniu, które kiedyś chcę dać pod wynajem. Tymczasem trochę w nim pomieszkuję. Raz jestem u siebie, raz tutaj, bo stąd mam bliżej na treningi do "Tańca z gwiazdami"

- opowiadała swoim fanom na Instagramie.

Nie da się ukryć, że musi być to ciężka sytuacja. Aktorka z pewnością już poczuła się w mieszkaniu jak u siebie, a tu konieczność wynajęcia odbiera jej lokum i przekazuje jej w cudze ręce. Jednak jak mawia mądrość ludowa: "raz na wozie, raz pod wozem".

logo Tu się dzieje