18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ona, on i wielka rura

Wieniawa i lodzik na Sycylii. Została jej pamiątka z wakacji

Wojciech Kozicki
11.02.2020  10:34
Seksowna Wieniawa na Insta - czy z Baronem też chodziła na lody?
Seksowna Wieniawa na Insta - czy z Baronem też chodziła na lody? Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa na Instagramie nieustannie wrzuca seksowne i odważne zdjęcia. Tym razem zaprezentowała swoim fanom jak bierze do ust loda na Sycylii, a twardziel na skuterze zaniemówił z wrażenia. Pokazała fanom pamiątkę z tamtych wydarzeń.

Podczas gdy Polacy marzną i walczą z orkanem Sabina, szykując się na atak zimy, Julia Wieniawa smaży swoje ponętne ciało na Sycylii. Pamiątka z wakacji, opublikowana w mediach społecznościowych, wywołała ogromne emocje w komentarzach.

Wieniawa na lodach

Julia Wieniawa na gorącym zdjęciu liże loda. Przygląda się jej zszokowany mężczyzna siedzący na skuterze z wielką rurą. Najwyraźniej spodziewała się, jaki będzie odzew, więc uprzedziła hejterów i żartownisiów. Dowcipna celebrytka napisała, że chce, aby zdjęcie z lodem było memem.

Moja ulubiona pamiątka z Sycylii. Nie obrażę się, jeśli to zdjęcie stanie się memem. Kocham – napisała Wieniawa na Instagramie pod zdjęciem.

Z pewnością wypoczynek był potrzebny byłej ukochanej Barona, bo teraz katuje się na sali treningowej, by wygrać program „Taniec z gwiazdami”. Sądząc po zdjęciu z Sycylii, sugerujemy bardziej program „Gwiazdy tańczą na lodzie”…

Czytaj także