18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mniam mniam i hop plusk

Co Wieniawa bierze do ust na wakacjach? Mmm, ale delikates!

01.06.2021  19:25
Wieniawa jeżowce konsumuje i ciałem na Insta bryluje
Wieniawa jeżowce konsumuje i ciałem na Insta bryluje Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa-Narkiewicz na Instagramie tyra i haruje jak wół. Na szczęście w końcu postanowiła odetchnąć pełną piersią i czmychnęła na wakacje na Mykonos. Nie siedzi jednak tam bezczynnie! Wrzuca tak gorące i pełne emocji zdjęcia, że w całej Polsce zrobiło się znacznie cieplej. Chcecie wiedzieć jakie frykasy i delikatesy konsumuje Wieniawa na wakacjach? Tak, chcecie tego, a my mamy zdjęcia.

Julia Wieniawa oraz jej luby Nikodem Rozbicki postanowili odpocząć od bycia popularnymi celebrytami w Polsce i jak najbardziej to rozumiemy. Bycie sławnym to bardzo ciężka praca. Ile można tyrać? Aktorka wyjechała do Grecji, ale oczywiście wciąż relacjonuje swoje wczasy marzeń na Instagramie. Był Egipt, był Zanzibar, a teraz czas na gorące Mykonos.

Wieniawa chapnęła jeżowca a potem hop do wody

Skoro Grecja to oczywiście gorące morze i pyszne owoce morza. Na jednym ze zdjęć widzimy więc jak Julia Wieniawa pałaszuje jeżowca. Trzeba przyznać, to dość kontrowersyjny wybór, bo rok temu została ostro skrytykowana za sesję zdjęciową z rozgwiazdami.

Podczas gdy aktor zdawał się być niewątpliwie zachwycony posiłkiem, sądząc po minie jego ukochanej, raczej nie została fanką jeżowców... – Pudelek relacjonuje jedzenie jeżowców przez Wieniawę.

Oczywiście piękna Wieniawa nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała swojego boskiego ciała w bikini. Możemy więc podziwiać jak filuternie pręży swe wdzięki w greckim słońcu lub pluska się w basenie niczym seksowna syrena. Polska gwiazda jest tak piękna i gorąca, że krzyknęliśmy w redakcji do ekranu „Julia, wyjdź z wody, bo się zaraz zagotuje!”

Wieniawa na wakacjach - jeżowiec w ustach, Nikodem w sercu
Wieniawa na wakacjach - jeżowiec w ustach, Nikodem w sercu Fot: Instagram
Wieniawa na wakacjach - jeżowiec w ustach, Nikodem w sercu
Wieniawa na wakacjach - jeżowiec w ustach, Nikodem w sercu Fot: Instagram
Wakacyjna Wieniawa, w greckim słońcu zabawa
Wakacyjna Wieniawa, w greckim słońcu zabawa Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej