18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Super wokalistka, szczególnie kiedy nie śpiewa

Wieniawa na Orange Warsaw Festival. Polacy jęknęli "ej noo, serio?"

Wojciech Kozicki
21.04.2022  13:55
Wieniawa na Orange Warsaw Festival. Fani kupią bilety na koncert?
Wieniawa na Orange Warsaw Festival. Fani kupią bilety na koncert? Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa osiągnęła w Polsce już wszystko, ale wciąż sięga po więcej. Jej kariera muzyczna rozwija się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie ma premiery płyty, już potwierdzono, że „wokalistka” zaśpiewa jako gwiazda Orange Warsaw Festival 2022. Ta decyzja organizatorów wywołała burzę!

Może i Julia Wieniawa jest słodka jak ciągutki, ale delikatnie mówiąc, Bozia talentu wokalnego jej nieco poskąpiła. Pomimo tego, wydała właśnie kolejny singiel i za chwilę wyda pierwszą płytę. Zapowiedziała trasę koncertową, ale przecież taka gwiazda nie będzie szlajała się po podrzędnych klubach i festynach. Dlatego wystartuje na grubo i na bogato, bo na start osłodzi line-up Orange Warsaw Festival 2022.

Wieniawa i koncert na Orange Warsaw Festival. Przegięcie pały?

Julia Wieniawa to świetna wokalistka, szczególnie kiedy nie śpiewa. Sądząc po komentarzach w internecie, nie każdy jest zachwycony jej najnowszym singlem „Nie mów”. W kolejnych komentarzach pojawiają się głosy niezadowolenia dotyczące jej występu na Orange Warsaw Festival. Zdaniem niektórych, zespoły latami walczą o taki zaszczyt i muszą zagrać setki koncertów, wydać wiele świetny chpłyt, więc dlaczego „Wieniawka” miałaby od razu wskoczyć na taką scenę?

Oczywiście fani talentu Julii Wieniawy tłumnie ruszyli w jej obronie, bombardując media społecznościowe pozytywnymi komentarzami. Już nie mogą się doczekać aż 3 czerwca gwiazda serialu „Rodzinka.pl” i filmów Patryka Vegi zaprezentuje swój mega talent wokalny oraz bogaty repertuar na Służewcu.

Kupicie bilety na koncert? A może zamierzacie oddać wejściówkę?

Dokładnie w środę oficjalnie ogłoszono, że jedną z gwiazd, które 3 czerwca zaprezentują się wielotysięcznej publiczności na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, będzie właśnie 23-letnia Julka. Ta informacja znów niestety nie zachwyciła wszystkich – podaje Pudelek.

Julia Wieniawa - Rozkosz (Official Video)

Julia Wieniawa - Nie mów (Official Video)