18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alarm, pierś na wolności!

Zdjęcie Wieniawy NAGO! Ostro wzięła się za nowy interes

Wojciech Kozicki
21.06.2021  08:04
Wieniawa figlarnie zadaje szyku piersią, nago promując ubrania
Wieniawa figlarnie zadaje szyku piersią, nago promując ubrania Fot: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa nago znów filuternie pręży się na Instagramie, odsłaniając skowyrne piersi. W ten sposób reklamuje swój nowy biznes. Jak się okazuje, nie każdy chce oglądać rozgogoloną celebrytkę, bo w komentarzach rozgorzała sroga awantura.

Julia Wieniawa to prawdziwa kobieta renesansu. W serialu zagra, biznes otworzy, a i nago się pokaże. Tym razem ukochana Nikodema Rozbickiego ujawniła, że bierze się za nowy interes. Wcześniej promowała swoim nazwiskiem kosmetyki, a teraz weszła w odzież i stroje sportowe. Nowa marka to wspólny pomysł Wieniawy i projektantki Romy Janoty, a ubrania za jakiś czas będą dostępne.

Wieniawa topless reklamuje ubrania. Piersią podbija rynek

Jak podaje Pomponik.pl, inspiracją do powstania nowej linii odzieży było szukanie bliskości z naturą. Ubrania mają sprzyjać "odnajdywaniu harmonii w sobie". A skoro Wieniawa zbliża się z naturą, to na Instagramie znowu zrzuca ciuszki.

Julia Wieniawa zaprezentowała się topless, ale wywołała nie tylko skowyty zachwytu. Pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, a internauci pytają, dlaczego aktorka pozuje nago, skoro reklamuje ubrania?

"To piękna kampania, ale nie rozumiem, czemu Julia musi być topless. Skoro reklamujesz ubrania, to dlaczego musisz być naga? To nie ma sensu" – dziwi się jeden z internautów.

Julia Wieniawa topless. Jej piersi zwiększą sprzedaż?
Julia Wieniawa topless. Jej piersi zwiększą sprzedaż? Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej