18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wyznanie!

Wieniawa o molestowaniu u Wojewódzkiego! Przeżyła dramat!

Wojciech Kozicki
02.11.2022  13:26
Wieniawa o molestowaniu u Wojewódzkiego. Dramatyczne wyznanie
Wieniawa o molestowaniu u Wojewódzkiego. Dramatyczne wyznanie Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Julia Wieniawa u Kuby Wojewódzkiego w TVN zaserwowała liczne kontrowersyjne wypowiedzi i była ostra jak żyleta. Enigmatycznie zasugerowała również, że mogła być molestowana seksualnie na planie filmowym!

Julia Wieniawa u Wojewódzkiego podniosła ciśnienie jak potrójne espresso bez cukru. Wokalistka-aktorka wyznała, że była ofiara przykrej sytuacji, która wpisuje się w ramy ruchu #metoo. Czy sama była molestowana seksualnie? Nie potwierdziła tego jednoznacznie, ale przyznała, że „ przeżyła dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń”. Opowie o nich na drugiej płycie, nad którą aktualnie pracuje.

Wieniawa o molestowaniu u Wojewódzkiego! Szokujące wyznanie

Czy chodzi o mobbing, czy o molestowania seksualne? Wieniawa zdradziła, że „trochę o to i o to”. Nieprzyjemne sytuacje, których była świadkiem, podłączyłaby pod hasztag #metoo. Dlaczego do tej pory milczała o tych sytuacjach?

Przez to, że mam dosyć mocną osobowość, ja sobie z tym poradziłam. Zostawiam to dla siebie, bo nie chcę być znana ze skandali. Mam o czym opowiadać, mam co robić. Powiem o nich w metaforze poprzez muzykę, która jest dobrym narzędziem do mówienia o ważnych rzeczach – powiedziała Wieniawa u Wojewódzkiego.

Wieniawa u Wojewódzkiego  – „Rozkosz” i nowy film

Swoją wizytę w show Wojewódzkiego wykorzystała, by zaśpiewać swój utwór „Rozkosz” i zapowiedziała nowy film ze swoim udziałem „Nie cudzołóż, nie kradnij” .

Nie jest z ciebie taki kawał ch*ja jak w telewizji  - powiedziała Wieniawa jaki Wojewódzki jest prywatnie.

Ralph Kamiński u Wojewódzkiego... trochę był?

W programie gościem był także Ralph Kamiński, ale zupełnie nie pamiętamy co powiedział. Być może dlatego, że jego wypowiedzi były jak jego piosenki – nic ciekawego. Był niewidzialny jak "Bal u Rafała" na listach prazebojów.

Czytaj także