18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Damy sobie bez niej radę?

Wieniawa wyprowadzi się z Polski? "Urodziłam się w złym miejscu"

Wojciech Kozicki
12.04.2022  15:34
Julia Wieniawa zniknie z Polski? Bez tego anioła to już nie będzie raj na ziemi
Julia Wieniawa zniknie z Polski? Bez tego anioła to już nie będzie raj na ziemi Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News, VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa to polski synonim sukcesu, seksu, kobiecości i kobiecej urody. Jednak za chwilę jej fani prawdopodobnie wyleją wodospady łez. Niezwykle uzdolniona wokalistka i aktorka ujawniła, że zamierza WYPROWADZIĆ SIĘ Z POLSKI!

Julia Wieniawa udała się na kolejne wakacje, tym razem smażąc swoje zjawiskowe ciało na Malediwach. Tropikalny entourage wyraźnie jej sprzyja, a bikini z każdym zdjęciem na Instagramie wydaje się coraz skąpsze. Czy jednak celebrytka z reklamy Apart wróci do Polski? W rozmowie z reporterem Pudelka wyznała, że rozważa wyprowadzkę z naszej ojczyzny.

Wieniawa na Bali. Czy z Rozbickim by tam zamieszkali?

Okazuje się, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wyjątkowo rozsmakowali się w urokach Bali i stali się entuzjastami tamtejszego stylu życia. Jak czytamy na Pudelku, gwiazda, aby być szczęśliwa potrzebuje słońca, którego w Polsce bardzo jej brakuje. Zaczęła nawet już myśleć o opuszczeniu Polski na dłużej, ale coś tu jednak ją trzyma…

Bali to jest moje miejsce na ziemi, na pewno będę tam wracać. Tam możesz być sobą. Mój goal życiowy to mieszkanie pół roku w Polsce, a pół roku gdzieś w ciepłych krajach. Czuję, że urodziłam się w złym miejscu, ja potrzebuję słońca, żeby być szczęśliwa. Szczerze mówiąc, już mogłabym sobie na to pozwolić, ale moja ambicja mi nie pozwala. Myślę o tym, żeby kiedyś znaleźć swoje miejsca zagranicą, ale może być też Europa. – wyznała Julia Wieniawa. (Pudelek)

Julia Wieniawa na Bali była drugi raz. Odwiedziła tam przyjaciółkę Magdalenę, która jest jej mentorką życiową. Zafascynowało ją to, jak na Bali nikt nie zwracał uwagi na to kim jest i jak się ubiera. Trudno mówić jednak o garderobie, bo jak widać jak zdjęciach, Julia za wiele na sobie nie miała.

Na razie jednak Wieniawa na sporo do zrobienia w Polsce. Tylko ma ten rok zapowiedziała m.in. wydanie płyty, trasę koncertową oraz poważne role w teatrze.