18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Te pośladki krzyczą "Hej, patrz, podziwiaj nas"

Goła pupa pokazała swoją Wieniawę. Umcia-umcia na plaży?

Wojciech Kozicki
07.05.2021  21:00
Julia Wieniawa rozpala Zanzibar pośladkami. Pośladki gwiazdy na Instagramie
Julia Wieniawa rozpala Zanzibar pośladkami. Pośladki gwiazdy na Instagramie Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa na Instagramie znowu publikuje zdjęcie tak gorące, że aż jajka można smażyć. Co prawda nie jest całkiem nago, ale za to błysnęła rozgogolonym ciałkiem. Czy obnażona pupa Wieniawy to obecnie najjaśniejszy punkt na turystycznej mapie Zanzibaru?

Julia Wieniawa znowu dołożyła do pieca i rozpala wyobraźnię. Celebrytka na Instagramie wspomina swoje wakacje na Zanzibarze. Przyznała, że tęskni za słonymi bryzami i zaprezentowała się w odkrywającym wiele body. W takiej chwili każdy marzy, by być piaskiem, na którym leżała Wieniawa.

Julia Wieniawa prezentuje pośladki, czy może pupa pokazała Wieniawę?

Pupa Julii Wieniawy wręcz uśmiechnęła się filuternie do zdjęcia i gdyby mogła, to pomachałaby na powitanie. Obsypane piaskiem pośladki tak bardzo rozbudzają wyobraźnię, że zapewne niejeden fan wdzięków Wieniawy zacznie pewnie dmuchać w ekran, by je odpiaszczyć i zobaczyć ciut więcej.Niestety, rozczarujemy was. Próbowaliśmy, dmuchaliśmy ile sił, ale ten piasek nie chce zniknąć z fotki.

Sądzicie, że po sesji zdjęciowej ukochany Wieniawy, czyli Nikodem Rozbicki, pozbył się tego piasku?

Zdjęcia Wieniawy nie dla cukrzyków?

Komentarze pod zdjęciem Wieniawy powinny być opatrzone ostrzeżeniem dla osób zmagających się z cukrzycą. Fani ekstremalnie słodzą młodej gwieździe, nie mogą wyjść z podziwu jak seksowne i ze smakiem jest do zdjęcie. Zachwycają się nad jej ciałem i zazdroszczą idealnej sylwetki. Pochwaliła ją nawet sama Karolina Gilon!

Julia Wieniawa powinna uruchomić zrzutkę w internecie i fani na pewno zafundują jej kolejne tropikalne wakacje, byle tylko publikowała więcej takich zdjęć.

logo Tu się dzieje