18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieee! Jak my bez was damy radę?

Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Polska w żałobie

31.10.2022  11:42
Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Koniec pięknej pary na Instagramie
Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Koniec pięknej pary na Instagramie Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Szok, dramat i niedowierzanie! Nikt nie spodziewał się, że w Polskę uderzy tak smutna wiadomość. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. Boże, jak mogłeś nam to zrobić i zabrać tę miłość? Przecież to była para idealna! Może zgubililove, ale chyba odnaleźli friendship!

Wiadomość o rozstaniu Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim gruchnęła w Polskę jak buzdygan. Wydawali się stworzeni na siebie, a przez ostatnie dwa lata cała Polska kibicowała ich uczuciu. Opublikowali mnóstwo pięknych zdjęć, byli razem na romantycznych wakacjach… a jednak, doszło do dramatu. Dlaczego tak piękna miłość dobiegła końca?

Rozstanie Wieniawy i Rozbickiego. Ostatnie wspólne zdjęcia?

Wieniawa i Rozbicki w niedzielę oficjalnie potwierdzili rozstanie. Niedługo potem na Instagramie 30-latka pojawiła się seria czarno-białych zdjęć z gwiazdą ze wspólnej imprezy halloweenowej nad Tamizą. Czyżby mimo rozstania, bawili się na jednej imprezie? Może tak być, bo gołąbeczki zapewniły, że chociaż ich miłość zaliczyła twarde lądowanie awaryjne, pozostają w serdecznych stosunkach.

Miłość przerodzi się w dozgonną przyjaźń?

Na jego Instastories pojawiły się trzy wspólne zdjęcia w czerni i bieli, na których pozuje z byłą ukochaną. Na dwóch z nich Nikodem i Julka mają na sobie stroje, które zaprezentowali na imprezie halloweenowej w Shoreditch we wschodnim Londynie, gdzie razem się bawili. Jedno ujecie przedstawia celebrytów pozujących w metrze w Camden, wtulonych w siebie i szczerzących zęby do fotki – relacjonuje Pudelek.

Julio i Nikodemie, żyliśmy waszą miłością i nie wyobrażamy sobie już nie czekać na wiadomości co tam u was zakochanych. A może warto jeszcze porozmawiać i przemyśleć pewne sprawy? Zamiast podążać osobnymi drogami, może warto popędzić w nieznane autostradą miłości jednym pasem? Trzymamy kciuki za was i za miłość!

Czytaj także