18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szoking wykon! Najlepsza polska wokalistka?

Wieniawa śpiewa na żywo. Lepsza niż Górniak i Sanah! [WIDEO]

16.02.2022  11:10
Julia Wieniawa śpiewa na imprezie Empiku. Najlepsza polska wokalistka?
Julia Wieniawa śpiewa na imprezie Empiku. Najlepsza polska wokalistka? Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa znowu zaskakuje. Na gali Bestsellery Empiku nie tylko lśniła urodą, ale też rozpieściła fanów swoim głosem. Tak, zrobiła to… na żywo… ZAŚPIEWAŁA! Zaliczyła debiut jako piosenkarka, wykonując „Rozkosz”, a do tego wystąpiła z nią Anita Lipnicka! Ostrzegamy, my wciąż drżymy i nie możemy się otrząsnąć!

Julia Wieniawa wczoraj zaprezentował szokujący teledysk, w którym zrobiła TO z koleżanką… przyznajcie się, nie spaliście tej nocy?  W takim razie czeka was kolejna bezsenna noc, bo najpiękniejsza polska aktorka wystąpiła na imprezie Bestsellery Empiku. Początkowo nie mogliśmy w to uwierzyć, ale… a jednak, to się dzieje naprawdę… tak, nasza kochana i cudowna Julcia ZAŚPIEWAŁA NA ŻYWO „Rozkosz”! 

Julia Wieniawa śpiewa w Empiku. Sanah i Sarsa mają konkurencję!

Na tym jednak nie koniec, bo na scenie z Wieniawą pojawiła się też Anita Lipnicka. Zaśpiewały razem „Zanim zrozumiesz” w nowej aranżacji. Wiele osób w komentarzach oceniło, że młoda polska seks bomba zaśpiewała o wiele lepiej niż zapomniana wokalistka Varius Manx. Dodajmy, że był to pierwszy raz, gdy Wieniawa zaśpiewała na żywo w telewizji. I udało jej się! Wycisnęła pięknie wszystkie melizmaty i wokalizy, obdarzyła nas erotycznym vibratem, a nawet identycznie jak na nagraniu filuternie huczała jak sowa. Co dalej? Opole? Sopot? Eurowizja? Grammy?

Pudelek zwraca uwagę na szykowny i intrygujący strój Wieniawy. Aktorka ubrała się szary garnitur, masywne buty i gorset z cekinowym tygrysem. Klasa, styl i fashion level extra!

Celebrytka na ściance czuła się jak ryba w wodzie. Gwiazda co chwilę zmieniała pozy i prezentowała szeroki wachlarz min. Na tym jednak nie koniec. W trakcie wieczoru Julka wystąpiła w roli wokalistki – relacjonuje Pudelek.

Julia Wieniewa - Rozkosz NA ŻYWO [Bestsellery Empiku WIDEO]

Czytaj także