18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Włos się jeży na głowie i nie tylko

Wieniawa zmieniła fryzurę i kolor włosów. Klękajcie narody!

Wojciech Kozicki
26.05.2021  14:30
Paryski blond to modny kolor włosów? Ma go Wieniawa, więc już TAK
Paryski blond to modny kolor włosów? Ma go Wieniawa, więc już TAK Fot: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa pełna niespodzianek. Opublikowała na Instagramie takie zdjęcie, że cała Polska wstrzymała oddech. Kim jest ta tajemnicza piękność na Insta Wieniawy? Co to za anioł? Ależ to… sama Julia tylko ma NOWĄ FRYZURĘ.

Metamorfoza gwiazdy, która sprawiła, że Polska stała się zupełnie innym miejscem. Wiemy, że pewnie nie możecie w to uwierzyć, ale… Julia Wieniawa zmieniła fryzurę i kolor włosów. Postawiła na modne w tym sezonie barwy oraz intrygujące cięcie włosów.

Wieniawa zadaje szyku nową fryzurą

Okazuje się, że Julia Wieniawa ma teraz paryski blond, który obecnie jest fryzjerskim hitem. To wielka nowość i przełom, w jej życiu, bo wyznała, że nigdy dotąd nie miała tak jasnych włosów.

Reakcja fanów? Są zachwyceni, pieją i płaszczą ze szczęścia w komentarzach na Instagramie. Jesteśmy pewni, że wielu z nich padło na kolana widząc nowe zdjęcie Julii Wieniawy i wyśpiewują natchnione peany na jej cześć.

Paryski blond to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Ten modny kolor można uzyskać, nakładając jasną farbę na naturalne lub delikatnie przyciemnione kosmyki. Najlepiej połączyć kilka, a czasem nawet kilkanaście odcieni blondu. Dlatego też takie malowanie najlepiej wykonać u fryzjera. Niewątpliwą zaletą takiej koloryzacji jest to, że wygląda niezwykle naturalnie – wyjaśnia Radio ZET.

Julia Wieniawa i nowa fryzura. Uroczy paryski blond
Julia Wieniawa i nowa fryzura. Uroczy paryski blond Fot: Instagram
Julia Wieniawa i nowa fryzura. Uroczy paryski blond
Julia Wieniawa i nowa fryzura. Uroczy paryski blond Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej