18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zasłoniła niewiele

Tak Wieniawa "ubrała się" na wesele. TO JESZCZE SUKIENKA???

03.08.2020  11:15
Julia Wieniawa zaszalała z kreacją
Julia Wieniawa zaszalała z kreacją Fot: Julia Wieniawa/Instagram

Julia Wieniawa grzeszy nieskromnością. Poszła na wesele i na sto procent odwracała spojrzenia gości od panny młodej. Wypada ubierać na taką okazję takie sukienki?

Julia Wieniawa pretenduje do miana najpopularniejszej polskiej gwiazdki młodego pokolenia. Zaledwie 21-letnia aktorka/piosenkarka/influencerka jest tak rozchwytywana, że reklamuje już chyba wszystko, a pieniądze sypią się takim strumieniem, że kupuje już trzecie mieszkanie w Warszawie.

Julia bardzo lubi dzielić się swym życiem z fanami. Na Instagramie nie szczędzi im nowych fotek (często nieskromnych) i zwierzeń. Tym razem podzieliła się małą zajawką z wesela, na którym gościła w weekend.

To sukienka?

W "story" na Instagramie Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie w bardzo kusej, bardzo dużo odsłaniającej i bardzo białej sukience. Gwiazdka poinformowała, że kreację włożyła na siebie z okazji wesela. Jak widać, nie wzięła sobie do serca starego zwyczaju nieubierania się w biel, nie zamierzała też wyglądać skromnie. W tym "odzieniu" musiała przyciągać spojrzenia innych gości i mogła nieźle zdenerwować pannę młodą...
Podoba wam się jej sukienka?

Julia Wieniawa na weselu
Przeczytaj więcej
Komentarze