18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Włochy aż chce się jechać

Wieniawa nawołuje pupą z balkonu. Szekspirowskie pośladki!

15.06.2021  08:04
Pupa i jej Wieniawa na wakacjach.  Pośladki nawołują Nikodema, wręcz krzyczą CHODŹ TU ROMEO
Pupa i jej Wieniawa na wakacjach. Pośladki nawołują Nikodema, wręcz krzyczą CHODŹ TU ROMEO Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa i naga prawda o jej pupie. Gdy kibice po meczu ze Słowacją wylewają łzy, ona kusi nagimi pośladkami z tarasu w śródziemnomorskiej scenerii. Sądząc po opisie zdjęcia, chce zwabić swojego Romea. Czy "cztery litery" Wieniawy staną się symbolem Włoch jak parmezan, spaghetti czy krzywa wieża w Pizie?

Julia Wieniawa i kolejne gorące wakacje. Ostatnio rozpalała fanów zdjęciami z Grecji, gdzie brała do buzi różne delikatesy, a teraz w bikini pręży się na balkonie na Capri. Przez to zdjęcie Wieniawy Instagram zapłonął żywym ogniem namiętności!

Pupa Wieniawy woła jak Julia na balkonie. Włochy jak w raju

Julia Wieniawa spędza obecnie wakacje na Capri w luksusowej willi. Opierając się o balustradę, wypina pośladki, wabiąc ukochanego Nikodema Rozbickiego. Trzeba przyznać, sytuacja jest iście szekspirowska.

Balkon Julii. Gdzie jesteś, mój Romeo? Gdzie jesteś, Niko? – rozpaczliwie pisze Wieniawa na Instagramie.

W komentarzach nie brakuje chętnych, którzy chętnie zastąpiliby Nikodema. Nie ma się co dziwić, pupa jest wręcz idealna i znakomicie prezentuje się we włoskim słońcu. Cymesik, frykas, rarytas i łakocie dla oczu. Pozostaje jednak pytanie - gdzie się podział Nikodem Rozbicki? Czyżby zmęczył się odpoczywaniem w śródziemnomorskich luksusach? 

Pupa i jej Wieniawa na wakacjach. Włochy aż chce się jechać
Pupa i jej Wieniawa na wakacjach. Włochy aż chce się jechać Fot: Instagram
Ciało Wieniaway wabi i kusi z tarasu
Ciało Wieniaway wabi i kusi z tarasu Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej