18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grzeją ją wspomnienia

Wieniawa wygina się na plaży jak dzika kotka. Nie za zimno na bikini?

05.11.2019  10:22
Wieniawa wygina się na plaży jak dzika kotka. Nie za zimno na bikini?
Wieniawa wygina się na plaży jak dzika kotka. Nie za zimno na bikini? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wieniawa wie doskonale, jak rozgrzać swoich fanów, gdy za oknami panuje plucha. Podczas, gdy wszyscy marzniemy, możemy oglądać ją roznegliżowaną na plaży.

Julia Wieniawa zawsze wie, jak zadbać o swoich fanów. Gdy latem potrzebowaliśmy ochłody, wyginała się na ananasie, a teraz robi to samo na plaży. Kiedy za oknami plucha, deszcz i zawieja - ona pamięta o tym, by podnieść temperaturę.

Julia Wieniawa wygina się na plaży niczym dzika kocica

Aktorka wstawiła na swój Instagram bardzo gorące zdjęcie. Widzimy na nim oświetloną słońcem Julkę, która niczym dzika kotka wygrzewa się na plaży w czarnym, skąpym kostiumie kąpielowym. Takiego widoku niejeden przedstawiciel przeciwnej płci długo nie zapomni.

Gorące zdjęcie jest efektem profesjonalnej sesji zdjęciowej dla Fashion Magazine Polska. Oczywiście fani nie zawiedli Julii i komentowali fotografię w samych superlatywach.

Wyglądasz olśniewająco 

- czytamy.

Petarda

- twierdzi ktoś inny.

Jak z kalendarza Pirelli

- zauważa internauta.

Dobrze, że na zdjęciu nie widać stóp celebrytki. Mogłoby się okazać, że ponownie nie są one przesadnie czyste, a wtedy ciężko byłoby sprawę wytłumaczyć. Swoją drogą... Myślicie, że Baron tęskni?

logo Tu się dzieje