18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Julia na Bali dziarami się chwali

Wieniawa nie do poznania! Ma nowe tatuaże TU i TAM

21.03.2022  17:56
Julia Wieniawa ma nowe tatuaże. Czy ten szaman miał czyste ręce?
Julia Wieniawa ma nowe tatuaże. Czy ten szaman miał czyste ręce? Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa ciężko pracuje, jest wręcz urobiona po łokcie, więc w końcu przyszedł czas na małe wakacje. Wybrała urlop na Bali i relaksowanie ciała pod palmami. Nieźle ją tam poniosło, bo wokalistka zrobiła sobie aż dwa NOWE TATUAŻE!

Julia Wieniawa zasłużyła na wakacje i odpoczynek. To przecież jedna z najciężej pracujących kobiet w Polsce! Cieszymy się, że będzie mogła złapać oddech i nabrać sił na Bali, no przecież nie można tylko harować i tyrać. Nie spodziewaliśmy się jednak, że artystka przywiezie tak zaskakujące pamiątki z wakacji. Jej zjawiskowe i boskie ciało zdobią teraz dwa nowe tatuaże!

Tatuaże Wieniawy. Poniosły ją wakacje na Bali

Wieniawa na Instagramie przyznała, że w nieplanowany sposób spełniła swoje marzenie. „Dziary” wykonał słynny tatuażysta, który podobno zrobił tatuaż dla Stinga. Wykonuje je metodą handpoke, a więc nie za pomocą automatycznej maszynki do tatuaży. Tworzy tatuaże ręcznie, używając jedynie igły i tuszu.

Julia Wieniawa najpierw zrobiła na ciele tatuaż przedstawiający połączone słońce i księżyc, który „przypomina o życiowym balansie”. Ambasadorka Apart i Zalando była tak podekscytowana dziełem tatuażysty, że zdecydowała się na kolejny tatuaż. Mistrz wykonał jej na prawej dłoni symbol ognia.

Nieplanowanie spełniłam swoje marzenie i zrobiłam sobie tatuaż z symbolem, który przypomina mi o życiowym balansie. I to jeszcze w tak unikatowych warunkach... tradycyjnym sposobem handpoke – pochwaliła się Wieniawa na Instagramie.

Jak podobają wam się tatuaże Julii Wieniawy? I czy zdecydowalibyście się wykonać je metodą handpoke?

Wieniawa ma nowe tatuaże. Zmiana wizerunku?
Wieniawa ma nowe tatuaże. Zmiana wizerunku? Fot: Instagram
Julia Wieniawa na Bali ozdobiła się nowymi tatuażami. Zmienia się w bad girl?
Julia Wieniawa na Bali ozdobiła się nowymi tatuażami. Zmienia się w bad girl? Fot: Instagram
Nowe tatuaże Julii Wieniawy. Wróci do Polski nie do poznania!
Nowe tatuaże Julii Wieniawy. Wróci do Polski nie do poznania! Fot: Instagram
Julia Wieniawa zmienia wizerunek? Nowe tatuaże są jak nowe życie?
Julia Wieniawa zmienia wizerunek? Nowe tatuaże są jak nowe życie? Fot: Inastagram