18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bez stanika na plaży fika

Wierzbicka kiedyś Na Wspólnej, a teraz NA GOLASA

Wojciech Kozicki
06.05.2021  18:09
Polskie aktorki nago pozują coraz chętniej. Marta Wierzbicka również smaży się topless
Polskie aktorki nago pozują coraz chętniej. Marta Wierzbicka również smaży się topless Fot: VIPHOTO/East News

Śniła i marzyła wam się kiedyś Marta Wierzbicka NAGO? Aktorka z „Na Wspólnej” znów spełniła wasze sny i rozebrała się w tropikach. Pokazała na Instagramie tak gorące zdjęcie, że gdyby je wrzucić do wody, to by się zagotowała.

Gdy Polscy celebryci tłumnie oblegają Tulum i Zanzibar, Marta Wierzbicka wybrała wakacje na Seszelach. Na tym jednak nie koniec, bo gwiazda „Na Wspólnej” poszła na całość i zaprezentowała się topless. Jej piersi, które nazywała „wielkimi kur*ami”, tym razem pozostały w ukryciu, a aktorka rozpala zmysły seksownymi plecami.

Wierzbicka nago żyje pełną piersią

Ola z Na Wspólnej” ochoczo relacjonuje w mediach społecznościowych swoje wczasy marzeń i wiemy już m.in., że lekko nie jest, bo spaliła sobie plecy. Na dowód tego pokazała rozebrane zdjęcie. Nasze czujne oczy dostrzegły jednak coś intrygującego niżej… co to za biały nieopalony pasek w okolicach pupy?

Poza tym, możemy zobaczyć jak jej boskie ciało tapla się w oceanicznej toni oraz jak Wierzbicka smaży swoje zjawiskowe krągłości na tropikalnej plaży.

Fani zwracają uwagę, że aktorka schudła i martwią się o jej zdrowie. Wierzbicka zapewnia jednak, że czuje się znakomicie, a jej ciało „zareagowało”. Zapewnia, że znalazła szczęście zawodowe i szczęście w życiu prywatnym. Zapewne niejedna osoba, znajdzie szczęście, patrząc na jej rozpalające zmysły zdjęcia z wakacji.

Wierzbicka w tropikach tak się rozbiera, że aż w Polsce robi się gorąco
Wierzbicka w tropikach tak się rozbiera, że aż w Polsce robi się gorąco Fot: Instagram
Wierzbicka Marta grzechu warta. Tropikalna przygoda topless
Wierzbicka Marta grzechu warta. Tropikalna przygoda topless Fot: Instagram
Marta Wierzbicka smaży się na Seszelach
Marta Wierzbicka smaży się na Seszelach Fot: Instagram

logo Tu się dzieje