18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Myślę: Jezus, Maria, to już?"

Wiesław Gołas miał udar. W jakim jest stanie?

Wojciech Kozicki
17.02.2021  16:03
Wiesław Gołas przeszedł udar. W jakim stanie jest legendarny polski aktor?
Wiesław Gołas przeszedł udar. W jakim stanie jest legendarny polski aktor? Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Wiesław Gołas to legendarny aktor, którego role w filmach i serialach zna KAŻDY. Żona artysty poinformowała, że ma poważne problemy ze zdrowiem, ponieważ przeszedł udar. Ma m.in. problemy z mową.

Wiesław Gołas ma kłopoty ze zdrowiem. Jak poinformowała jego żona Maria Krawczyk-Gołas na łamach Super Expressu, 90-letni aktor w październiku doznał udaru i powoli dochodzi do siebie. Czuje się lepiej, jego stan jest stabilny, może już chodzić, ale ma wciąż problemy z mową.

Wiesław Gołas i stan zdrowia

SE.pl podaje, że gwiazda kina i kabaretu przebywa obecnie w domu. Nie wychodzi, by nie narażać się na inne choroby. Żona potwierdza, że się nim opiekuje i „wszystko będzie dobrze”. W jednym z ostatnich wywiadów Mistrz wspominał, że 90 lat minęło bardzo szybko, a gdy miał 9 lat przyszła wojna, okupacja i więzienie. Podkreślał, że chociaż jego życie było pełne dramatów, to chciałby, aby ludzie wokół niego byli weseli i uśmiechnięci.

Jeszcze 9 października, gdy pan Wiesław obchodził 90. urodziny, długo z nami rozmawiał, żartował, a nawet śpiewał. Był w świetnej formie, nic nie wskazywało, że za kilka dni popadnie w chorobę – pisze Super Express.

Media przypominają również, że 13 lat temu Wiesław Gołas przeszedł zawał. Od kilku lat ma też problemy z nogami. Podkreśla, że „żyje dzięki żonie”, która jest jego najlepszym przyjacielem.

Bardzo szybko mi minęło to 90 lat. Myślę sobie: Jezus, Maria, to już? To co? Już mam umierać? - mówił Gołas w Super Expressie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej