18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinne oburzenie

Wiesław Ochman OBURZONY werdyktem z Eurowizji

16.05.2022  20:48
Wiesław Ochman skrytykował Eurowizję
Wiesław Ochman skrytykował Eurowizję Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Krystian Ochman pięknie zaśpiewał na Eurowizji 2022, ale i tak zajął dopiero 12. miejsce w konkursie. Wielu Polaków doznało rozczarowania, wśród nich jest dziadek młodego artysty. Wiesław Ochman, który jest światowej sławy śpiewakiem operowym, skomentował tę telewizyjną rywalizację.

Na Eurowizji 2022 po raz kolejny musieliśmy przełknąć gorzką pigułkę. Mimo tego, że Krystian Ochman zaśpiewał bardzo ładnie i na wysokim poziomie - dalecy byliśmy od zwycięstwa w konkursie.

Sprawę tę postanowił skomentować Wiesław Ochman, niedościgniony wzór Krystiana Ochmana, a także jego ukochany dziadek. Mężczyzna jest oburzony formatem konkursu, w którym rywalizował jego wnuk.

Wiesław Ochman komentuje Eurowizję

Wiesław Ochman nie kryje swojego rozczarowania faktem, że Krystian nie zajął wyższego miejsca. Śpiewak operowy odniósł się też do głosowania ukraińskiego jury, które nie przyznało Polsce ani jednego punktu (podczas gdy nasze krajowe jury przyznało Ukrainie punktów 12).

12. miejsce to bardzo przyzwoity wynik. Może gdyby Krystian przyprawił sobie długi smoczy ogon i machał na scenie jego końcówką, a pan Agustin Egurrola rozebrał tancerki do naga, pewnie miałby lepsze noty

- powiedział Wiesław Ochman w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

"Coraz bardziej zdumiewa mnie ten konkurs - ciągnął. Tworzy się tam przepaść między wrażliwością jurorów i publiczności. Dwa różne bieguny. Przykład? Publiczność ukraińska dała Krystianowi najlepsze noty, a jurorzy z Ukrainy nie zdecydowali się nawet na jeden punkt. Szokujące" - mówił dalej.

Widać, że eurowizyjna sytuacja mocno go poruszyła. Zgadzacie się z wybitnym artystą?

12. miejsce to bardzo przyzwoity wynik - stwierdził. Może gdyby Krystian przyprawił sobie długi smoczy ogon i machał na scenie jego końcówką, a pan Agustin Egurrola rozebrał tancerki do naga, pewnie miałby lepsze noty (śmiech). Ale tak na poważnie – tancerki dały wspaniały show i nie rozumiem afery o to, że jedna z nich wpadła na Krystiana na scenie. To był zamierzony efekt i do tego bardzo dobry.