18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące wieści

ZBOROWSKI W ZŁYM STANIE. Nie może chodzić, przeszedł operację

31.05.2022  11:21
Wiktor Zborowski walczy o powrót do zdrowia
Wiktor Zborowski walczy o powrót do zdrowia Fot: Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wiktor Zborowski niedawno przeszedł poważną operację. Aktor nie może chodzić, lecz regularnie uczęszcza na rehabilitację, która ma pomóc mu w powrocie do pełni sił. Mimo problemów ze zdrowiem 71-latek chce w przyszłości wrócić na scenę.

Niepokojące informacje o problemach zdrowotnych Wiktora Zborowskiego przekazała Krystyna Janda. Artystka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że 71-latek przeszedł operację kolana i na chwilę obecną nie może występować.

Niedawno odwołaliśmy "Boską", ponieważ Wiktor Zborowski, który jest po operacji kolana, nie był w tak dobrej formie, żeby mógł zagrać. Na dodatek obok jest Maciek Stuhr, który ma zerwane więzadła, ale powiedział, że zagra o lasce - poinformowała Janda.

Aktor przechodzi obecnie rehabilitację, lecz nie przynosi ona efektów tak szybko, jak tego oczekiwano. Na powrót do pełni sił Zborowski będzie musiał jeszcze trochę poczekać.

Problemy zdrowotne Wiktora Zborowskiego

Problemy zdrowotne towarzyszą Wiktorowi Zborowskiemu od dłuższego czasu. Wcześniej aktor poddawał się m.in. rekonstrukcji lewego stawu. Jednak mimo trudności 71-latek jest dobrej myśli i jak przyznaje, jest coraz lepiej.

Dziękuję za troskę, już czuję się dobrze – przekazał "Super Expressowi".

Krystyna Janda zapewnia, że Wiktor nie musi obawiać się zerwania współpracy. Po powrocie do zdrowia będzie mógł kontynuować występy na deskach teatru.