18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życzymy szczęścia!

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży?! Potwierdziła!

19.10.2022  17:46
Wiktoria Gąsiewska ogłosiła, że jest w ciąży
Wiktoria Gąsiewska ogłosiła, że jest w ciąży Fot: Artur Zawadzki/REPORTER, Instagram wiktoria_gasiewska

Zawsze piękna, młoda i zdolna Wiktoria Gąsiewska zamieściła na swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcie. W komentarzach podzieliła się niezwykłą wieścią – jest w ciąży!

23-letnia Wiktoria Gąsiewska, zgodnie z pogłoskami, od niedawna spotyka się z 34-letnim Wojciechem Golą. Teraz, pod ostatnim postem na Instagramie, ogłosiła, że jest w ciąży! Czy to właśnie gwiazda „Warsaw Shore” jest szczęśliwym wybrankiem i ojcem przyszłego brzdąca?

Wiktoria Gąsiewska ogłasza ciążę

Musimy jednak ostudzić zapędy (nasze i wasze), bowiem cała sytuacja może być li żartem figlarnej Wiktorii. Otóż na ostatnim zdjęciu na Instagramie Wiktoria pozuje z wypiętym do przodu brzusiem. To było powodem pytania zadanego w komentarzu - „Jest pani w ciąży?”, na co Gąsiewska odparła rezolutnie „Tak, a o co chodzi?”.

Jednakże nachodzi nas poważne podejrzenie, że Wiktoria Gąsiewska nie ogłosiła w ten sposób swojej ciąży. To być może radykalna teoria, lecz sądzimy, że Wiktoria wykazała się błyskotliwym humorem sytuacyjnym i cała sytuacja jest wyłącznie żartem i ironią młodej gwiazdy. Oczywiście można tylko gdybać i czekać na oficjalne oświadczenia.

Jeśli jednak to nie był żart, życzymy Wiktorii Gąsiewskiej zdrowej, przyjemnej ciąży i dużo szczęścia na nowej drodze życia! Hura!

Czytaj także