18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna rodzina

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę. Będzie następną gwiazdą TVP?

26.05.2021  19:09
Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę
Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę Fot: VIPHOTO/East News

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z bardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka ma młodszą siostrę, której wizerunek właśnie ujawniła. Czyży wkrótce miała się ona stać kolejną gwiazdą TVP?

Wiktoria Gąsiewska jest chyba jedną z największych konkurentek Julii Wieniawy w polskim show-biznesie. Piękna aktorka wyróżnia się nie tylko urodą, ale również niezaprzeczalnym talentem. Do tego okazuje się, że ma młodszą, równie uroczą siostrę.

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę

Za pośrednictwem swojego Instagram Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się na ujawnienie wizerunku młodszej siostrzyczki. Fani są zachwyceni - nie ma wątpliwości, że z dziecka szybko wyrośnie następna piękność.

Gwiazdę serialu Rodzinka.pl śledzi w sieci mnóstwo osób, które teraz nie mogą przestać się zachwycać wyglądem młodziutkiej Nicole, która zresztą jest całkiem mocno do swojej siostry podobna. Myślicie, że realnie pójdzie w stronę aktorstwa?

"Pięknie", "super", "wow, jakie piękne! Jakie podobne!" - czytamy w komentarzach pod wspólną fotką sióstr. 

Dla małej Nicole siostra z pewnością może być wielką inspiracją - być może będziemy świadkami tego, jak dziewczynka wykorzysta taki potencjał w swojej świetlanej przyszłości. Nie możemy doczekać się efektów.

logo Tu się dzieje