18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie tylko w lesie dziś nie zaśnie nikt

Sorry, tytułu nie będzie... nie damy rady... Gąsiewska topless

Wojciech Kozicki
20.10.2022  15:48
Wiktoria Gąsiewska topless. Odważne rozbierane zdjęcia
Wiktoria Gąsiewska topless. Odważne rozbierane zdjęcia Fot: Foto Olimpik/REPORTER/East News

Jeśli śni się wam po nocach Wiktoria Gąsiewska nago, to wasze marzenia właśnie się spełniły… no prawie. Popularna aktorka z serialu „Rodzinka.pl” wzięła udział w rozbieranej sesji i zaprezentowała się topless.

Wiktoria Gąsiewska to prawdziwa kobieta renesansu. Już jako dziecko zadebiutowała u Wajdy i Kolskiego. Zdobyła popularność rolami w takich produkcjach jak „Rodzinka.pl”, „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Papiery na szczęście”, „Krime Story. Love Story”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Barwy Szczęścia”. Zachwyca w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a ma dopiero 23 lata! Do tego teraz jeszcze w sieci możemy napawać się jej rozbieranymi zdjęciami topless. Bóg chyba istnieje!

Wiktora Gąsiewska prawie nago. Seksowna sesja topless

Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się zapozować prawie nago na zdjęciach do „C-Heads Magazine”. Najszczęśliwszym fotografem na świecie został Miron Chomacki.

Autor odważnej sesji Wiktorii Gąsiewskiej postanowił przypomnieć ostatnio o swoich zdjęciach. Fotograf pochwalił się na Instagramie niepublikowanymi dotąd kadrami. Na jednym z nich ubrana jedynie w obszerny t-shirt modelka siedzi zamyślona na krześle. Na drugim ma na sobie jeszcze mniej. 23-latka zdecydowała się bowiem stanąć do zdjęć topless. Na innych, udostępnionych już wcześniej ujęciach, także pozowała bez stanika – relacjonuje RMF FM.

Naszym zdaniem Wiktoria Gąsiewska ostatecznie zerwała z wizerunkiem dziecięcej gwiazdy. Z cukierka dla dzieci i młodzieży, stała się wytrawną delicją dla dorosłych.

Czytaj także