18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwyciła za wolant?

Wiśniewski czule o żonie: dała się przelecieć na trzeciej randce

Wojciech Kozicki
09.05.2022  13:37
Michał Wiśniewski na randce poderwał żonę od ziemi
Michał Wiśniewski na randce poderwał żonę od ziemi Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Michał Wiśniewski, czyli jeden z bardziej płodnych polskich artystów, w wywiadzie dla „Party” opowiedział o początkach swojej znajomości z aktualną żoną Polą. Ujawnił także jak odlotowa była trzecia randka… DOSŁOWNIE!

A wszystko to, bo ciebie kocham… - śpiewał Michał Wiśniewski niejednej "jedynej", ale wydaje się, że Pola jest jego ostateczną żoną. Interesują was tajemnice ich znajomości? Zapewne nie, ale wokalistka Ich Troje i tak postanowił ujawnić intymne szczegóły ich związku. Okazuje się, że gdy Pola go poznała, kompletnie nie wiedziała kim jest! Szybko jednak dała się porwać miłości w przestworza...

Wiśniewski o nowej żonie. Nieźle sobie POLAtali

Wiśniewski na łamach „Party” pochwalił się, że Polę poznał tuż po tym, gdy ogłosił bankructwo. Dowiedzieliśmy się, że to była jego pierwsza normalna randka w życiu. Umówił się na nią za pośrednictwem  popularnej aplikacji randkowej. Ku zaskoczeniu wszystkich i swojemu, na randce trzeźwy!

Poznaliśmy się w trudnym dla mnie momencie, po ogłoszeniu upadłości. Nie byłem wymarzoną partią do wzięcia, a tym bardziej do zamążpójścia. Nie do końca wiedziałem, jak się odnaleźć, bo oprócz tego, że była to moja pierwsza prawdziwa randka w życiu, ja kompletnie trzeźwy, bo wtedy już nie piłem, to jeszcze ta druga osoba nie znała ani jednej mojej piosenki, nigdy nie była na żadnym moim koncercie i ledwo kojarzyła moją twarz. I to się okazało zbawcze!  – opowiedział Michał Wiśniewski.

Lider Ich Troje rozpływał się nad swoją piątą żoną, nazywając lwicą walczącą o dobro rodziny.

Walczy jak lwica o to, by cała nasza rodzina, jej i moje dzieciaki, były szczęśliwe. A do tego odważną - dała się przelecieć na trzeciej randce!  - opowiedział w „Party” Wiśniewski. (Pudelek)

Nie, to nie to co myślicie! Ręce na kołdrę! Stop! Oczywiście dała się przelecieć SAMOLOTEM! Michał Wiśniewski jest pilotem i pomógł żonie przezwyciężyć strach przed lataniem!

Czytaj także