18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazdy ukrywają pedofilów?

Wiśniewski o pedofilii w show-biznesie. "Zmowa milczenia"

Wojciech Kozicki
26.05.2020  18:02
Michał Wiśniewski o filmie "Nic się nie stało" - pedofilia w polskim show-biznesie?
Michał Wiśniewski o filmie "Nic się nie stało" - pedofilia w polskim show-biznesie? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sylwester Latkowski swoim filmem „Nic się nie stało” wywołał burzę, być może posypią się pozwy od celebrytów oburzonych wykorzystaniem swojego wizerunku. Rodzi się jednak pytanie, czy pedofilia w polskim show-biznesie istnieje i gwiazdy o niej wiedzą? Głos w sprawie zabrał Michał Wiśniewski z Ich Troje.

Sylwester Latkowski wywołał spore zamieszanie, pokazując Zatokę Sztuki i bywające w niej polskie gwiazd. W filmie wykorzystano też piosenkę Michała Wiśniewskiego (za jego zgodą). W programie #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej czerwonowłosy wokalista postanowił obnażyć obłudę polskich celebrytów i odniósł się do filmu Latkowskiego.

Pedofilia w polskim show-biznesie

Wiśniewski zwraca uwagę, że Latkowski nie ma dowodów, ale od ich szukania jest prokuratura i policja. Jego zdaniem temat trzeba traktować poważnie. Wyznał, że spotkał się z problemem pedofilii w branży, w której działa od 30 lat. Uważa, że  "była zmowa milczenia”. Broni jednak niektórych gwiazd, które promowały Zatokę Sztuki, ponieważ mogły nie wiedzieć o jej mrocznej stronie.

Michał Wiśniewski wspomniał czasy, kiedy w 1999 roku nagrywał wraz z zespołem Ich Troje nagrywał trzeci album zespołu pt. "3". Przy nagraniu utworu "Koks" towarzyszył grupie chór Polskie Słowiki prowadzony przez Wojciecha Kroloppa (+68 l.), który w 2004 roku został skazany za pedofilię na karę więzienia – pisze SE.pl.

 

logo Tu się dzieje