18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piosenka dobrana źle jak stanik?

Szpak dostał w dziób od Wiśniewkiego. Bura za Sopot

Wojciech Kozicki
21.08.2021  12:32
WIśniewski dał burę Szpakowi za Sopot. Piosenka dobrana źle jak stanik?
WIśniewski dał burę Szpakowi za Sopot. Piosenka dobrana źle jak stanik? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Michał Szpak na koncercie Top of the Top Sopot przesadził? Jego wykonanie piosenki Grzegorza Ciechowskiego „Nie pytaj o Polskę” wywołało falę hejtu. Występ w staniku i szpilkach postanowił skomentować sam Michał Wiśniewski. Szpak dostał od Wiśni w dziób na Facebooku! 

Michał Szpak na Top of the Top Sopot wykonał szlagier Grzegorza Ciechowskiego „Nie pytaj o Polskę” i rozpętało się piekło. Żałobny look, stanik, koronkowa woalka, szpilki, orzeł bez korony w klapie i napisany  "wolnośćfobia" na twarzy -  dla wielu osób to było już przegięcie pały. To jeszcze szalony wizerunek, czy już po prostu wariactwo? Szpakowi podciął też skrzydła Michał Wiśniewski, który zaatakował go w mediach społecznościowych.

Wiśniewski dał burę Szpakowi za występ w Sopocie

Lider Ich Troje znany jest z szalonych kostiumów, ale stylówka Szpaka nie przypadła mu do gustu. Jego zdaniem,  strój był wysoce niestosowny do wykonania tak ważnej piosenki jaką jest niewątpliwie „Nie pytaj o Polskę”. Co więcej, młody pieśniarz skrzywdził utwór ważny emocjonalnie dla Wiśniewskiego.

Michał, wiesz, że bardzo cię szanuję i nie da się dyskutować z twoją łatwością śpiewania tego typu hymnów. Nie zmienia to sytuacji, że gdyby to był twój własny utwór, odebrałbym go inaczej i byłbym w pełni za, a niestety ruszyłeś kultowy utwór mojego kochanego zespołu, który w tamtym czasie, który ja pamiętam, bardzo wiele znaczył. W kontekście tego, o czym śpiewałeś, wyszło niesmacznie. Pewnie to tylko moje zdanie. No, ale mam prawo je mieć. Ściskam i powodzenia chłopaku - napisał Wiśniewski na Facebooku.

Czy Szpak w Sopocie był niesmaczny? Obawiamy się, że niezależnie od opinii, wykonawca wkrótce i tak przekroczy kolejną granicę. A może by tak, zamiast szokować strojem, skupić się na robieniu nowej i wbijającej w fotel muzyki?

Wiśniewski krytykuje Szpaka za występ w Sopocie
Wiśniewski krytykuje Szpaka za występ w Sopocie Fot: Facebook

logo Tu się dzieje