18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sęp miłości leci po sukces

Wiśniewski dostał nową pracę. To będzie HIT!

Wojciech Kozicki
13.07.2021  16:19
Wiśniewski w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Polsat stawia na gwiazdy
Wiśniewski w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Polsat stawia na gwiazdy Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Nowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” już wkrótce, a lista uczestników i jurorów robi coraz większe wrażenie. Polsat rozgrzał fanów do czerwoności angażem Basi Kurdej-Szatan, ale to nie koniec. Okazuje się, że w jury zasiądzie sam sęp miłości, czyli MICHAŁ WIŚNIEWSKI!

15. edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” zbliża się nieuchronnie. Na liście uczestników znaleźli się już Barbara Kurdej-Szatan i Robert Janowski, ale zmiany czekają też skład jury. Jak ujawnia Pomponik, paparazzi udało się przyłapać ekipę na kolacji w Warszawie. Co robił tam Michał Wiśniewski z Ich Troje?

Michał Wiśniewski w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Nowe informacje

Tajemnicze źródło Pomponika postanowiło ujawnić sekret „Twoja twarz brzmi znajomo” i Wiśniewskiego. Okazuje się, że „Michał prawdopodobnie dołączy do jurorów i będzie oceniał uczestników, ale to tajemnica”.

Michał Wiśniewski pojawił się już kiedyś w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Był portretowany przez Pawła Górala.

W nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wśród uczestników zobaczymy między innymi Roberta Janowskiego, Basię Kurdej-Szatan, Paulinę Sykut-Jeżynę, Kasię Łaskę, Tomasza Ciachorowskiego. Piętnastą edycję widzowie Polsatu będą mogli śledzić już wkrótce, w piątkowe wieczory – przypomina Pomponik.

Czytaj także
Przeczytaj więcej