18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Płodny i kreatywny

Znamy imię nowego dziecka Wiśniewskiego

Wojciech Kozicki
03.12.2020  15:04
Michał, powiedz czemu... takie dziwne imię dziecku dałeś?
Michał, powiedz czemu... takie dziwne imię dziecku dałeś? Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski to Ich Troje to wyjątkowo płodny artysta. Chce mieć tyle dzieci ile przebojów? Wiadomo od dawna, że do Xaviera Michała, Fabienne Marty, Etienette Anny i Vivienne Vienny dołączy nowy członek rodziny. Wiadomo już jakie będzie miało imię nowe dziecko Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski przysiągł wierność do końca życia kolejnej kobiecie i tajemnicza Pola została jego żoną. Jak się można było spodziewać, Michał od razu wziął się do roboty i pokazał nowej wybrance nie tylko swoją twarz. Wkrótce na świat przyjdzie jego piąte dziecko. Jak będzie miało na imię?

Imiona dzieci Wiśniewskiego

Jak przypomina Pudelek, gwiazdor posiada już czwórkę potomków z małżeństw z Mandaryną i Anną Świątczak, a jego nowa miłość również wychowuje czwórkę dzieci.

Wiśnia nie ukrywał, że w czasie związku z Anią Świątczak używał w stosunku do syna imion Falco Amadeus. Ten pomysł wrócił i teraz nowa pociecha nazywać się będzie Falco. To już pewne, ponieważ Wiśniewski na Instagramie opublikował zdjęcie dziecięcego pokoju, a na czerwonym krześle napisane jest wspominane imię.

Zdjęcie jest oczywiście sponsorowane. Jak widać, dziecko zarabia na siebie jeszcze w brzuchu matki…

Zostało już całkiem niewiele czasu. Więc wykorzystujemy te wolne chwile, jak tylko się da. I tak: Imię wybrane. Wyprawka kupiona. Mebelki. Teraz już tylko czekamy...  – napisał Wiśniewski na Instagramie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej