18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiana w jury

Gwiazda znika z "Twoja twarz brzmi znajomo". O kogo chodzi?

22.03.2022  18:18
Zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto zastąpi Wiśniewskiego?
Zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto zastąpi Wiśniewskiego? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Znowu zmiany w jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem z programem pożegna się gwiazda wielkiego formatu. Potwierdzono, że Michał Wiśniewski opuszcza ekipę Polsatu. Czy będzie to jedynie zmiana tymczasowa? Wiadomo już kto pojawi się zamiast Wiśniewskiego w czwartym odcinku programu.

Zmiany w jury „Twoja twarz brzmi znajomo” chyba już nikogo nie dziwią. Stefano Terrazino zastępował kiedyś Katarzynę Skrzynecką, w jury pojawił się też epizodycznie Sławomir. W jury byli też przecież kiedyś Kacper Kuszewski, Gromee i Bartek Kasprzykowski. Małgorzata Walewska była zastępowana ze względu na zobowiązania zawodowe, a ostatnio jurorem został Krzysztof Cugowski. Teraz z programu znika Michał Wiśniewski!

Wiśniewski znika z "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto go zastąpi?

Fani programu „Twoja twarz brzmi znajomo” i Michała Wiśniewskiego nie muszą jednak zalewać się łzami rozpaczy. Czerwonowłosy lider Ich Troje znika z programu tylko na chwilę. Jak ujawnia „Super Express” w jednym z odcinków zastąpi go Robert Janowski, kiedyś prowadzący „Jaka to melodia?”. Nie ujawniono dlaczego Wiśniewski nie mógł pojawić się w pracy. Z informacji zdobytych przez portal „Pomponik” wynika, że chodzi o „inne zobowiązania”.

Tabloid podaje także, że wokalista i prezenter dowiedział się o wyzwaniu dzień przed nagraniami. Szybko jednak odnalazł się w nowej roli i podobno świetnie sprawdził jako juror. "SE" dodał także, że zmiana nastąpiła "z niewiadomych przyczyn" – pisze teleshow.wp.pl.

Robert Janowski zadebiutuje jako juror „Twoja twarz brzmi znajomo” w czwartym odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek 25 marca.

Michał nie wystąpił, bo grał wtedy koncert, który już miał dawno zakontraktowany. Jego pozycja w jury jest absolutnie niezagrożona, bo doskonale się sprawdza w roli jurora i produkcja jest z niego bardzo zadowolona - ujawnia informator Pomponika.

logo Tu się dzieje