18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Więcej dzieci niż przebojów

Wiśniewski znowu bierze ślub. Będą płodzić jak fabryka?

Wojciech Kozicki
10.01.2020  13:34
Michał Wiśniewski po raz kolejny przysięgnie kobiecie miłość po grób
Michał Wiśniewski po raz kolejny przysięgnie kobiecie miłość po grób Fot: Piotr WYGODA/East News

Michał Wiśniewski chyba za bardzo wziął sobie do serca tytuł płyty Ich Troje „Po piąte… a niech gadają”. Gwiazdor najwyraźniej zamierza wziąć kolejny ślub. Sęp miłości znów poluje, wkrótce będzie nie tylko ojcem, ale także znowu mężem! Czy to jego kobieta ostateczna? Nie zapominajmy, że już niejednej śpiewał "zawsze z tobą chciałbym być...".

Michał Wiśniewski nie rozpaczał zbyt długo po rozwodzie z Dominiką Tajner. Media podają, że już spotyka się z 35-letnią Pauliną. Łączy ich wspólna pasja… obydwoje uwielbiają płodzić dzieci. Kobieta ma ich podobno aż czwórkę!

Dzieci Wiśniewskiego

Przypomnijmy, że Wiśniewski jest jednym z najbardziej płodnych polskich muzyków. Tak jak Paulina, ma aż czwórkę dzieci, a do tego wspólnie spodziewają się potomka. Czy Fabienne, Etiennette,Vivienne i Anna nie mogą się już doczekać nowego braciszka lub siostrzyczki? Znając "dokonania" Wiśniewskiego, to na piątej żonie i piątym dziecku może się nie skończyć. Keine Grenzen!

Nie wiadomo, czy Wiśnia pobiera 500+, ale wspólnie z Pauliną mogliby liczyć co miesiąc na niezłą sumkę.

Okazuje się, że lider Ich Troje najwyraźniej chce stanąć z Pauliną na ślubnym kobiercu, o czym przypadkiem się wygadał. Tym razem raczej nie zanosi się na ślub na biegunie i wesele jak z bajki, bo charczący gwiazdor ogłosił niedawno bankructwo i może stracić dom. Na pewno jednak jest mu łatwiej oszczędzać pieniądze, bo niedawno chwalił się, że pokonał nałóg alkoholowy i zamienił kieliszek na filiżankę.

Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak – powiedział Wiśnia. (gwiazdy.wp.pl)

logo Tu się dzieje