18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna sprawa

Witold Paszt zmaga się z chorobą. Zniknie na dłużej

08.02.2022  17:13
Witold Paszt choruje. Córka mówi o jego stanie zdrowia
Witold Paszt choruje. Córka mówi o jego stanie zdrowia Fot: VIPHOTO/East News

Witold Paszt zmaga się obecnie ze znacznie gorszym samopoczuciem spowodowanym chorobą. Niepokój fanów zaczął się, kiedy artysta nie pojawił się w TVP podczas finału programu "The Voice Senior".

Po tym, jak Witold Paszt nie pojawił się w "The Voice Senior" jego fanów ogarnęła panika powodowana troską o stan zdrowia starszego artysty. Jak się okazuje, w pracy artystycznej nie zobaczymy go jeszcze długie dni.

Witold Paszt zmaga się z chorobą

Witold Paszt ze względu na stan zdrowia zmuszony był zniknąć z "The Voice Senior". Trener nie pojawił się na finale trzeciej edycji i nie mógł świętować ze swoim podopiecznym zwycięstwa. Aktualnie to córka wokalisty grupy VOX zabrała publicznie głos i wyjawiła, jak obecnie ma się jej ukochany ojciec."Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem w studiu na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie. Będę za to oglądał program i trzymał kciuki za wszystkich finalistów, ba, wszystkich uczestników tej edycji „The Voice Senior”. Możecie już czuć się wygrani, bo zrobiliście pierwszy krok do spełnienia swoich marzeń! Gratuluję wam odwagi i pięknych wykonań, ale przede wszystkim życzę wam, aby był to dopiero początek tej muzycznej przygody. A to fantastyczna przygoda, wierzcie mi na słowo" - pisał w dniu finału Witold Paszt. To wtedy troska fanów na dobre się rozpoczęła.Nieobecność Witolda Paszta nie przeszkodziła w wygranie jego podopiecznego. To z pewnością podniosło na duchu również chorującego wokalistę. Już po przygodzie, jaką niewątpliwie była ta edycja "The Voice Senior", głos zabrała córka kultowego jurora i wokalisty. Z jej słów dowiadujemy się, co dalej z artystą.

Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i na rekonwalescencję po chorobie do końca marca. Potem planuje wziąć się ostro do pracy

– zapewniła Natalia Paszt.Życzymy zatem zdrowia i mamy nadzieję, że kondycja wokalisty wkrótce się poprawi!

logo Tu się dzieje