18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Wojciech Cejrowski miał dramatyczny wypadek. Koniec podróży?!

29.06.2021  18:13
Wojciech Cejrowski miał wypadek
Wojciech Cejrowski miał wypadek Fot: Bartosz KRUPA/East News

Wojciech Cejrowski to znany podróżnik, pisarz i publicysta. Niestety, w ciągu najbliższego czasu jego plany wyjazdowe mogą ulec zmianom. Wszystko przez nieszczęśliwy wypadek, który mocno uziemił mężczyznę.

Wojciech Cejrowski żyje podróżami i zwiedzaniem świata. Niestety, ostatnio znany pisarz i publicysta miał wyjątkowego pecha - uległ bardzo bolesnemu wypadkowi, który położy się cieniem na wiele jego planów.

Wojciech Cejrowski miał wypadek

Do wypadku doszło w Ameryce, a swoją historią Wojciech Cejrowski podzielił się w mediach społecznościowych z wiernymi fanami. Jak sam mówi - koń nadepnął mu na nogę tak nieszczęśliwie, że coś w niej "chrupło", kończyna bardzo spuchła i konieczna była lekarska interwencja.

Pojechałem, bo to była prawa noga, a w autach amerykańskich, gdzie jest automat, lewa niepotrzebna, ale prawa obsługuje gaz i hamulec, czyli trza ją mieć czynną. Dojechałem. Noga spuchła tak, że wylewała się górą powyżej cholewy

- czytamy.

Pielęgniarka miała na miejscu dylemat czy rozcinać buta (swoją drogą to ciekawe, wszyscy pamiętamy, że Wojciech Cejrowski znany był z chodzenia boso) - czy jednak go zostawić, bo "nogi i tak już się nie odratuje". Wojciech Cejrowski pokusił się z resztą o dokładne przytoczenie ich dialogu.

"To może ja panu dam zastrzyk. Przeciwbólowy. Potem, coś na zdławienie opuchlizny. Potem, spróbujemy zdjąć ten but w całości, bo jest bardzo ładny i szkoda ciąć. - Tnij kobieto! Potem znajdę kogoś, kto mi ten but zszyje artystycznie i śladu nie będzie. - To niemądre. Pan zaciśnie zęby jeszcze troszkę. Ocalimy but, a potem zajmiemy się śródstopiem. - Potem??? - No... Jeżeli jest całe pogruchotane, to przynajmniej but ocalimy. Takich kowbojek już nie robią. - A MOJA NOGA ??? - Jeżeli jest rozwalona, to już i tak nic panu nie pomoże, a przynajmniej but się odratuje" - czytamy na profilu gwiazdora.

Historia faktycznie mrozi krew w żyłach. Myślicie, że jego noga, nomen omen - dojdzie do siebie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej