18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozstali się. Amen.

Wojciechowska i Kossakowski wzięli rozwód. Koniec wspólnej podróży

Wojciech Kozicki
26.07.2022  17:30
Wojciechowska i Kossakowski wzięli rozwód. Koniec wspólnej podróży
Wojciechowska i Kossakowski wzięli rozwód. Koniec wspólnej podróży Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski biorą rozwód. Opowiadali o wielkiej miłości, ale byli małżeństwem tylko kilka miesięcy. Czarna seria trwa, rozstania polskich gwiazd dostajemy już hurtowo. Kto będzie następny?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w mediach prezentowali się jako idealna para, która miała się ku sobie od 2018 roku. Jednak na początku 2021 roku nagle pojawiły się plotki o rozstaniu, a prowadzących program „Down the road” nagle wyprowadził się ze wspólnego domu i zaszył się w swojej wiejskiej samotni na Podlasiu. Zapowiedział też zniknięcie z mediów. Teraz to już pewne – rozstali się na amen i odbyła się rozprawa rozwodowa. Kto złożył pozew rozwodowy?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski biorą rozwód. Kolejne para gwiazd się rozstaje

Tabloidy zdradzają, że odbyła się już pierwsza rozprawa rozwodowa Kossakowskiego i Wojciechowskiej. I może to być rozprawa ostatnia, bo para dostała rozwód od ręki. „Fakt”  zwrócił natomiast uwagę na kartkę z informacją o procesie wywieszoną na drzwiach sali rozpraw. Znalazła się na niej informacja, że powodem był Kossakowski, a pozwaną Wojciechowska. Wszystko wskazuje, że to podróżnik złożył papiery rozwodowe!

"Fakt" informuje, że rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego rozpoczął się o 10.30 w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Rozprawa odbyła się w trybie zdalnym przez internet. Na miejscu obecny był tylko sędzia i protokolant. 

Jak już wcześniej donosił "Fakt", dawni małżonkowie mogli rozwieść się online i to w kilkanaście minut, a wszystko to dzięki zmianom wynikających z pandemii koronawirusa. Obecność obu stron w sądzie nie była konieczna. Teraz dowiadujemy się, że rozprawa sądowa odbyła się we wtorek, 26 lipca w godzinach porannych – ujawnia portal gwiazdy.wp.pl.